Об Омарходжаеве А.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2007 года N 58
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Омарходжаева Ануара Сагыналиевича заместителем заведующего Секретариатом - руководителем Протокольной службы Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ә.С.Омарқожаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы N 58 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Әнуар Сағыналыұлы Омарқожаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Хатшылығы меңгерушісінің орынбасары - хаттама қызметінің жетекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі