О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года N 103
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства лесов и лесоразведения, в части формирования постоянной лесосеменной базы и создания санитарно-защитной зеленой зоны города Астаны; охраны лесов, в части авиапатрулирования и аэровизуальных лесопатологических наблюдений; повышения эффективности ведения лесного хозяйства, осуществления единой научно-технической политики в лесном хозяйстве и обеспечения рационального пользования лесным фондом, а также сохранения, восстановления и учета численности сайгаков, редких и исчезающих видов диких копытных животных, юридические лица на 2007 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договоров с указанными в приложении юридическими лицами за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного использования выделенных денежных средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением, a также выполнений пунктов 3 и 4  статьи 21 Закона Республики Казахстан от, 16 мая 2002 года "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2007 года N 103
Перечень поставщиков
работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение
для воспроизводства лесов и лесоразведения, в части формирования
постоянной лесосеменной базы и создания санитарно-защитной зеленой
зоны города Астаны; охраны лесов, в части авиапатрулирования и
аэровизуальных лесопатологических наблюдений; повышения эффективности
ведения лесного хозяйства, осуществления единой научно-технической
политики в лесном хозяйстве и обеспечения рационального пользования
лесным фондом, а также сохранения, восстановления и учета численности
сайгаков, редких и исчезающих видов диких копытных животных в 2007 году
N п/п Наименование
поставщика
Место нахождения Наименование

Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 103 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар тұрақты ағаш тұқымы базасын қалыптастыру және Астана қаласының санитарлық-қорғаныштық жасыл аймағын құру бөлiгiнде ормандарды молықтыру мен орман өсiру; авиациямен патрульдеу және аэрокөрiнiспен орманды патологиялық қадағалау бөлiгiнде ормандарды қорғау; орман шаруашылығын жүргiзу тиiмдiлiгiн арттыру, орман шаруашылығында бiрыңғай ғылыми-техникалық саясатты жүзеге асыру және орман қорын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, сондай-ақ киiктердi, тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетiн және жойылып бара жатқан түрлерiн сақтау, қалпына келтiру және санын есепке алу үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар 2007 жылға арналған жұмыстарды берушiлер мен қызметтердi көрсетушiлер болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) қосымшада көрсетiлген заңды тұлғалармен 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен шарттар жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын бөлiнген ақша қаражатын оңтайлы және тиiмдi пайдалану қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабының 3 және 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 13 ақпандағы
N 103 қаулысына
қосымша
Тұрақты ағаш тұқымы базасын қалыптастыру және Астана
қаласының санитарлық-қорғаныштық жасыл аймағын құру
бөлiгiнде ормандарды молықтыру мен орман өсiру; авиациямен
патрульдеу және аэрокөрiнiспен орманды патологиялық
қадағалау бөлiгiнде ормандарды қорғау; орман шаруашылығын
жүргiзу тиiмдiлiгiн арттыру, орман шаруашылығында бiрыңғай
ғылыми-техникалық саясатты жүзеге асыру және орман қорын
ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, сондай-ақ киiктердi,
тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетiн және жойылып
бара жатқан түрлерiн сақтау, қалпына келтiру және олардың
санын есепке алу үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық
мәнi бар 2007 жылға арналған жұмыстарды берушiлер мен
қызметтердi көрсетушiлердiң тiзбесi
Р/с N
Берушiнiң атауы Орналасқан жері Атауы

1 2 3 4
1
РГКП "Казахская база
авиационной охраны лесов и обслуживания
лесного хозяйства"
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
г. Алматы
Авиапатрулирование и
аэровизуальные
лесопатологические
наблюдения
2
РГП "Жасыл Аймак"
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
г. Астана
Создание санитарно-
защитной зеленой зоны
города Астаны
3
РГП "Казахский
государственный
проектно-изыскательский
институт по
проектированию лесного
хозяйства" Комитета
лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Проведение камеральных
проектных работ по
изысканиям 2006 года и
новых полевых
изыскательских работ по
созданию
санитарно-защитной
зеленой зоны города
Астаны. Разработка
рабочих проектов
противопожарного
обустройства лесов
Каркаралинского и
Баянаульского
государственных
национальных природных
парков
4
РГКП "Казахское
лесоустроительное
предприятие" Комитета
лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Лесоустроительные
работы, учет лесного
фонда
5
РГКП "Алматинский
лесной селекционный
центр" Комитета лесного
и охотничьего хозяйства
МСХ РК
г. Алматы
Формирование постоянной
лесосеменной базы по
южному региону
(Алматинская, Жамбылская,
Кызылординская и
Южно-Казахстанская
области)
6
РГКП "Кокшетауский
лесной селекционный
центр" Комитета лесного
и охотничьего хозяйства
МСХРК
г. Щучинск
Формирование постоянной
лесосеменной базы по
северному региону
(Акмолинская,
Карагандинская,
Костанайская и Северо-
Казахстанская области)
7
РГКП "ПО "Охотзоопром"
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
г. Алматы
Охрана, восстановление и
учет численности
сайгаков, редких и
исчезающих видов диких
копытных животных
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
МСХ РК - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП - республиканское государственное казенное предприятие
РГП - республиканское государственное предприятие

1 2 3 4
1
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Қазақ ормандары авиациялық қорғау және орман шаруашылығына қызмет ететін базасы" РМҚК
Алматы қ.
Авиациямен патрульдеу және аэрокөрiнiспен орманды патологиялық қадағалау
2
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Жасыл аймақ" РМК
Астана қ.
Астана қаласының санитарлық-қорғаныштық жасыл аймағын құру
3
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Орман шаруашылығын жобалау жөнiндегi қазақ мемлекеттiк жобалау-iздестiру институты" PMК
Алматы қ.
2006 жылдың iздестiру жөнiндегi камералдық жобалау жұмыстарын және Астана қаласының санитарлық-қорғаныштық жасыл аймағын құру жөнiндегi жаңа далалық iздестiру жұмыстарын жүргiзу
Қарқаралы және Баянауыл мемлекеттiк ұлттық табиғи парктерiнiң ормандарын өртке қарсы жайластырудың жұмыс жобаларын әзiрлеу
4
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Қазақ орман орналастыру кәсiпорны" РМҚК
Алматы қ.
Орман орналастыру жұмыстары, орман қорын есепке алу
5
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң "Алматы орман селекциялық орталығы" РМҚК
Алматы қ.
Оңтүстік өңiр (Алматы, Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстiк Қазақстан облыстары) бойынша тұрақты орман тұқымы базасын қалыптастыру
6
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң "Көкшетау орман селекциялық орталығы" РМҚК
Щучинск қ.
Солтүстік өңiр шаруашылығы комитетiнiң (Ақмола, Қарағанды, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстары) бойынша тұрақты орман тұқымы базасын қалыптастыру
7
ҚР АШМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң "Охотзоопром" ӨБ" РМҚК
Алматы қ.
Киiктердi, тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетiн және жойылып бара жатқан түрлерiн қорғау, қалпына келтiру және санын есепке алу
Ескертпе:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
РМҚК - республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорын
РМК - республикалық мемлекеттiк кәсiпорын