О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1036 и от 14 августа 2006 года N 765
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2007 года № 114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях стабилизации цен на нефтепродукты на внутреннем рынке Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1036 "О взимании таможенных пошлин при вывозе с таможенной территории Республики Казахстан товаров, выработанных из нефти" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 38, ст. 53):
в  приложении к указанному постановлению:
в графе "Классификация товара по ТН ВЭД":
цифры "2710 19 310 0 - 2710 19 490 0" заменить цифрами "2710 19 310 0 - 2710 19 490 0***";
цифры "2710 19 610 0 - 2710 19 690 0" заменить цифрами "2710 19 610 0 - 2710 19 690 0****";
дополнить примечаниями следующего содержания:
"*** кроме кодов ТН ВЭД 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0 в период с 15 февраля по 15 октября ежегодно";
"**** кроме периода с 15 апреля по 15 августа ежегодно";
2) ( Утратил силу -   постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 1317 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2007 года N 114
Приложение 3
к Таможенному тарифу
Республики Казахстан
Ставки вывозных таможенных пошлин,
применяемых на временной основе в соответствии
с решениями Правительства Республики Казахстан
Код ТН ВЭД
Наименование
позиции
Доп.
ед.
изм.
Ставка
пошлины
(в процентах
от таможенной
стоимости
либо в евро)
Срок
действия
временных
таможенных
пошлин
2710 19 410 0 -
2710 19 490 0
Тяжелые
дистилляты:
газойли для
прочих целей
(дизельное
топливо)
-
130 евро
за 1 000 кг
с 15
февраля
по 15
октября
ежегодно

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036 және 2006 жылғы 14 тамыздағы N 765 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 ақпандағы N 114 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1598 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Iшкi нарықта мұнай өнiмдерiне бағаны тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының кедендiк аумағынан мұнайдан жасалған тауарларды әкету кезiнде кедендiк баждарды алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 38, 53-құжат):
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"СЭҚ ТН бойынша тауардың жiктеуiшi" деген бағанда:
"2710 19 310 0 - 2710 19 490 0" деген сандар "2710 19 310 0 - 2710 19 490 0***" деген сандармен ауыстырылсын;
"2710 19 610 0 - 2710 19 690 0" деген сандар "2710 19 610 0 - 2710 19 690 0***" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпелермен толықтырылсын:
"***СЭҚ TH 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0 кодтарынан басқа жыл сайын 15 ақпан - 15 қазан кезеңiнде";
"****жыл сайын 15 сәуiр - 15 тамыз кезеңiнен басқа";
2)  күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.28.  N 1317 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі екi апта мерзiмде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық Комитетiнiң Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 15 ақпандағы
N 114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Кедендiк тарифiне 3-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешімдеріне сәйкес
уақытша негiзде қолданылатын кедендік әкету баждарының
ставкалары
СЭҚ TH коды
Позицияның атауы
Қосымша өлшем бiрлiгi
Баж ставкасы (кеден құнынан пайызбен не евромен)
Уақытша кедендiк баждардың қолданылу  мерзiмi
2710 19 410 0 -
2710 19 490 0
Ауыр дистиляттар: өзге мақсаттар үшiн газойлдар (дизель отыны)
-
1000 кг үшін 130 евро
жыл сайын 15 ақпаннан 15 қазанға дейін

2710 19 610 0 -
2710 19 690 0
Тяжелые
дистилляты:
топлива
жидкие для
прочих целей
(мазут)
-
15 евро
за 1 000 кг
с 15
апреля
по
15 августа
ежегодно

2710 19 610 0 -
2710 19 690 0
Ауыр дистиляттар: өзге мақсаттар үшiн сұйық отын (мазут)
-
1000 кг үшін 15 евро
жыл сайын 15 сәуірден 15 тамызға дейін