О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2007 года N 133. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85):
Перечень некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий:
дополнить строкой, порядковый номер 20, следующего содержания:
"20. АО "Национальная компания "Казкосмос";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.07.2007 N 633 .
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 ақпандағы N 133 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат):
Кейбiр акционерлiк қоғамдардың және республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 20-жолмен толықтырылсын:
"20. "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" АҚ";
2) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен);
3) Ескерту. 1-тармақтың 3) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.26. N 633 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі