О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1243
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 162. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года N 1324
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.12.2010 N 1324.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1243 "Об утверждении Программы развития патентной системы Республики Казахстан на 2007-2011 годы" следующие изменения:
в  Программе развития патентной системы Республики Казахстан на 2007-2011 годы, утвержденной указанным постановлением:
абзацы седьмой и восьмой раздела 4.6. "Развитие инфраструктуры патентных услуг" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 162 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1324 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.08 № 1324 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының патенттiк жүйесiн дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1243  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының патенттiк жүйесiн дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Патенттiк қызметтiң инфраструктурасын дамыту" деген 4.6-бөлiмнiң жетіншi және сегiзiншi абзацтары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі