О Кубаеве М.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2007 года N 167
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Кубаева Мухита Мухатовича председателем Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

М.М.Қубаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 наурыздағы N 167 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Мұхит Мұқатұлы Қубаев Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі