О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 557
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 187
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 557 "Некоторые вопросы по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22, ст. 226) следующие изменения:
в  Плане  мероприятий по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6:
в строке, порядковый номер 12:
цифры "83,86", "24,9" и "32,5" заменить соответственно цифрами "67,70", "20,02" и "21,22*";
в строке, порядковый номер 14:
цифры "282,5", "94,1*" и "98,8*" заменить соответственно цифрами "422,48", "160,81" и "172,07*";
в строке, порядковый номер 15:
цифры "309,3", "109,7", "114,2*" заменить соответственно цифрами "299,16", "105,20" и "108,56*";
графу 6, строки, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"4,0
2008 г. - 4,0*";
в графе 6, строки, порядковый номер 20:
цифры "675,66", "228,7*" и "245,5*" заменить соответственно цифрами "793,34", "286,03" и "305,85*".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 16 маусымдағы N 557 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметi мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттiк нормативтер жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi кейбiр мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 16 маусымдағы N 557  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 226-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қалa құрылысы, құрылыс қызметi мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттiк нормативтер жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 12-жолда:
"83,86", "24,9" және "32,5" деген сандар тиiсiнше "67,70", "20,02" және "21,22*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 14-жолда:
"282,5", "94,1*" және "98,8*" деген сандар тиiсiнше "422,48", "160,81" және "172,07*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 15-жолда:
"309,3", "109,7*" және "114,2*" деген сандар тиiсiнше "299,16", "105,20" және "108,56*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 16-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"4,0
- 2008 ж.- 4,0*";
реттік нөмірі 20-жолдың 6-бағаны:
"675,66", "228,7*" және "245,5*" деген сандар тиісінше "793,34", "286,03" және "305,85*" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі