Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об охранной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 236
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об охранной деятельности", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N  532 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 наурыздағы N 236 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 532  қаулысымен  енгізілген "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі