О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2007 года N 274. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в таблице:
строки:
"2208**   Алкогольная про-   физ. объем   250 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
дукция (кроме                   100 % спирта  100 % спирта
прочих
слабоалкогольных
напитков с
объемной долей
этилового спирта
до 12 процентов,
коньяков,
бренди, винных
напитков, вин,
шампанского,
вин игристых,
газированных
(жемчужных),
виноматериалов
обработанных
и пива)
Прочие             физ. объем   250 тенге/л   3,3 ЕВРО/л
слабоалкогольные                100 % спирта  100 % спирта
напитки с
объемной спирта
долей этилового
спирта до 12
процентов
Коньяки, бренди    физ. объем   100 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
100 % спирта  100 % спирта
из 2204,  Винные напитки     физ. объем   50 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
2205,
2206 00
Вина (за исклю-    физ. объем   20 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
чением шампанского,
игристых, газиро-
ванных (жемчужных)
Шампанское, вина   физ. объем   40 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
игристые, газиро-
ванные (жемчужные)
Виноматериал       физ. объем   20 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
обработанный
2203 00** Пиво солодовое     физ. объем   8 тенге/л     0,2 ЕВРО/л
из 2402   Сигареты с         физ. объем   230 тенге/    2 ЕВРО/
фильтром                        1000 шт.      1000 шт.
Сигареты без       физ. объем   130 тенге/    2 ЕВРО/1000
фильтра                         1000 шт.      шт.
из 2403   Табак курительный, физ. объем   825 тенге/кг  5 ЕВРО/кг
табак жевательный,
табак нюхательный                                        "
изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 274 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша:
кестеде:
мына:
"2208**    Алкоголь өнімдері (этил     физ.   250 теңге/л   4,25
спиртінің көлемдік үлесі   көлемі    100%        ЕВРО/л
12 пайызға дейінгі басқа            спирт        100%
да әлсіз алкогольді                              спирт
ішімдіктерден,
коньяктардан, брендиден,
шарап сусындарынан,
шараптардан, шампаннан,
шымырлама шараптардан,
газдандырылған (інжулік)
шараптардан, өңделген
шарап материалдары мен
сырадан басқа)
Этил спиртінің көлемдік     физ.   250 теңге/л   3,3
үлесі 12 пайызға дейінгі   көлемі    100%        ЕВРО/л
басқа да әлсіз алкогольді           спирт        100%
ішімдіктер                                       спирт
Коньяктар, бренди           физ.   100 теңге/л   4,25
көлемі    100%        ЕВРО/л
спирт        100%
спирт
2204,      Шарап ішімдіктері           физ.   50 теңге/л    0,4
2205,                                 көлемі                ЕВРО/л
2206 00-
ден
Шараптар (шампанды,         физ.   20 теңге/л    0,4
шымырлама,                 көлемі                ЕВРО/л
газдандырылған (інжулік)
шараптарды қоспағанда)
Шампан, шымырлама,          физ.   40 теңге/л    0,4
газдандырылған (інжулік)   көлемі                ЕВРО/л
шараптар
Өңделген шарап материалы    физ.   20 теңге/л    0,4
көлемі                ЕВРО/л
2203 00**  Ашытылған сыра              физ.    8 теңге/л    0,2
көлемі                ЕВРО/л
2402       Фильтрлі сигареталар        физ.   230 теңге/   2 евро/
көлемі  1000 дана    1000 дана
Фильтрсіз сигареталар       физ.   130 теңге/    2 евро/
көлемі  1000 дана    1000 дана
2403-ден   Шегетін темекі, шайнайтын   физ.   825 теңге/    5 евро/
темекі, иіскейтін темекі   көлемі     кг           кг   "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:

"2208**   Алкогольная        физ. объем   250 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
продукция (кроме                100 % спирта  100 % спирта
слабоградусных
ликероводочных
изделий с
объемной долей
этилового спирта
до 12 процентов,
коньяков,
бренди, вин,
виноматериала
и пива)
Слабоградусные     физ. объем   250 тенге/л   3,3 ЕВРО/л
ликероводочные                  100 % спирта  100 % спирта
изделия с объемной
долей этилового
спирта до 12
процентов
Коньяки, бренди    физ. объем   100 тенге/л   4,25 ЕВРО/л
100 % спирта  100 % спирта
Из 2204,  Вина               физ. объем   20 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
2205,
2206 00
Виноматериал       физ. объем   10 тенге/л    0,4 ЕВРО/л
2203 00** Пиво               физ. объем   10 тенге/л    0,2 ЕВРО/л
из 2402   Сигареты с         физ. объем   315 тенге/    2,5 евро/
фильтром                        1000 шт.      1000 шт.
Сигареты без       физ. объем   180 тенге/    2,5 евро/
фильтра, папиросы               1000 шт.      1000 шт.
Сигары             физ. объем   85 тенге/шт.  0,5 евро/шт.
Сигариллы          физ. объем   1040 тенге/   6,5 евро/
1000 шт.      1000 шт.
из 2403   Табак курительный, физ. объем   1000 тенге/   6,5 евро/кг
табак жевательный,              кг
табак нюхательный
и прочий,
упакованный в
потребительскую
тару и предназначен-
ный для конечного
потребления, за
исключением
фармацевтической
продукции,
содержащей никотин                                      ";
строки:
"8703     Легковые автомобили   таможенная              10 процен-
стоимость               тов, но не
либо объем              менее 0,5
двигателя               евро/куб.см
(только для
автомобилей
с объемом
двигателя
более
3000 куб.см)
Игорный бизнес        игровой стол 300-1400
(кроме лотереи)                     МРП
игровой      10-50 МРП
автомат с
денежным
выигрышем
касса        160-400
тотализатора  МРП
касса        40-200 МРП
букмекер-
ской конторы
Организация и         заявленная     10 %
проведение лотерей    выручка за
минусом
сумм,
относимых в
призовой фонд
без включения
в нее суммы
акциза                             "
изложить в следующей редакции:
"8702-    Легковые автомобили   объем                      100
8703      (кроме автомобилей    двигателя               тенге/куб.см
с ручным управлением,                         (только для
специально                                    автомобилей
предназначенных для                           с объемом
инвалидов)                                    двигателя                                                           более 3000
куб.см)

"2208**    Алкоголь өнімдері (этил       физ.  250 теңге/л    4,25
спиртінің көлемдік үлесі 12  көлемі  100%        ЕВРО/л
пайызға дейінгі градусы              спирт       100%
әлсіз ликер-арақ бұйымдар-                       спирт
дан, коньяктардан,
брендиден, шараптардан,
шарап материалдары мен
сырадан басқа)
Этил спиртінің көлемдік       физ.  250 теңге/л   3,3
үлесі 12 пайызға дейінгі     көлемі  100%        ЕВРО/л
градусы әлсіз ликер-арақ             спирт       100%
бұйымдары                                        спирт
Коньяктар, бренди             физ.  100 теңге/л   4,25
көлемі  100%        ЕВРО/л
спирт       100%
спирт
2204,      Шараптар                      физ.  20 теңге/л    0,4
2205,                                   көлемі              ЕВРО/л
2206 00-
ден
Шарап материалы              физ.   10 теңге/л    0,4
көлемі               ЕВРО/л
2203 00**  Сыра                         физ.   10 теңге/л    0,2
көлемі               ЕВРО/л
2402-ден   Фильтрлі темекі              физ.   315 теңге/  2,5 евро/
көлемі  1000 дана    1000
дана
Фильтрсіз темекі,            физ.   180 теңге/  2,5 евро/
папиростар                  көлемі  1000 дана    1000
дана
Сигаралар                    физ.   85 теңге/   0,5 евро/
көлемі   дана        дана
Сигариллалар                 физ.  1040 теңге/  6,5 евро/
көлемі  1000 дана   1000 дана
2403-тен   Никотиннен тұратын           физ.  1000 теңге/  6,5 евро/
фармацевтік өнімді                   кг           кг
қоспағанда, шегетін темекі,
шайнайтын темекі,
иіскейтін темекі және өзге
де тұтыну ыдысқа буып-түйіл-
ген және соңғы тұтынуға
арналған темекі                                       ";
мына:
"8703      Жеңіл автомобильдер        кедендік           10 процент,
құны, не           бірақ 0,5
двигателі-         евро/текше
нің                см-ден кем
көлемі             емес
(двигателі-
нің көлемі
3000 текше
см жоғары
автомо-
бильдер
үшін ғана)
Құмар ойын бизнесі        ойын     300-1400
(лотереядан басқа)        үстелі      АЕК
ақшалай  10-50 АЕК
ұтысты
ойын
автоматы
тотали-    160-400
затор         АЕК
кассасы
букмекер   40-200
кеңсесі-     АЕК
нің
кассасы
Лотереяларды               Оған        10%
ұйымдастыру және өткізу    акциз
сомасын
қоспаған-
дағы
сыйлық
қорына
жататын
сомалар
шегерілген
мәлімдел-
ген түсім                     "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8702-8703  Жеңіл автомобильдер     қозғалт-          100 теңге/
(мүгедектерге арнайы    қыштың            текше см
арналған қолмен         көлемі            (қозғалт-
басқарылатын                              қышының
автомобильдерден басқа                    көлемі
3000 текше см
жоғары
автомобильдер
үшін ғана)

Игорный бизнес     игровой стол     300-1400
(кроме лотереи)                       МРП
игровой          20-70 МРП
автомат с
денежным
выигрышем
предназна-
ченный для
проведения
игры с од-
ним игроком
игровой         70-100 МРП
автомат с
денежным
выигрышем
предназна-
ченный для
проведения
игры с
участием
более одного
игрока (за
исключе-
нием элек-
тронной
рулетки)
касса           160-400
тотализатора      МРП
касса           40-200 МРП
букмекерс-
кой конторы
электронная     70-150 МРП
рулетка
Организация и      заявленная      10 %
проведение         выручка за
лотерей            минусом
сумм,
относимых в
призовой
фонд без
включения в
нее суммы
акциза                              ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министp
Республики Казахстан

Құмар ойын бизнесі       ойын     300-1400
(лотереядан басқа)        үстелі      АЕК
бір     20-70 АЕК
ойыншы
ойнауға
арналған
ақшалай
ұтысты
ойын
автоматы
бірнеше    70-100
ойыншының    АЕК
қатысуы-
мен
ойын
өткізуге
арналған
ақшалай
ұтысы бар
ойын автоматы
(электронды
рулетканы
қоспағанда);
тотали-    160-400
затор         АЕК
кассасы
букмекер   40-200
кеңсесі-     АЕК
нің
кассасы
электронды  70-150
рулетка      АЕК
Лотереяларды              оған          10%
ұйымдастыру және өткізу   акциз
сомасын
қоспаған-
дағы сыйлық
қорына
жататын
сомалар
шегерілген
мәлімделген
түсім                       ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі