О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2007 года N 367. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 376
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 376 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753 "Об утверждении Перечня международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 589) следующие дополнения:
в Перечне международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Государственные организации:" дополнить пунктом 76-3 следующего содержания:
"76-3. Муниципалитет Абу-Даби";
раздел "Зарубежные неправительственные общественные организации и фонды" дополнить пунктом 154 следующего содержания:
"154. Благотворительно-гуманитарная организация имени Заида Бин Султан Аль-Нахаяна".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 мамырдағы N 367 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 376 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 376 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың,
шетелдік үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 589-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесінде:
"Мемлекеттік ұйымдар:" деген бөлім мынадай мазмұндағы 76-3-тармақпен толықтырылсын:
"76-3. Абу-Даби муниципалитеті";
"Шетелдік үкіметтік емес қоғамдық ұйымдар және қорлар" деген бөлім мынадай мазмұндағы 154-тармақпен толықтырылсын:
"154. Заид Бин Сұлтан әл-Нахаян атындағы қайырымдылық-ізгілік ұйымы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі