Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О товарных биржах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2007 года N 371
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О товарных биржах", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2006 года N 766.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Тауарлық биржалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 мамырдағы N 371 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 тамыздағы N 766  қаулысымен енгізілген»"Тауарлық биржалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі