О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2007 года N 377. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в таблице:
после строки:
"Из 2207 **    Спирт этиловый           физ.       400       3 ЕВРО*/л
неденатурированный с    объем     тенге/л
концентрацией спирта
80 об. % или более;
этиловый спирт и
прочие спирты,
денатурированные,
любой концентрации
(кроме спирта,
реализуемого для
производства
алкогольной
продукции; лечебных
и фармацевтических
препаратов, при
наличии у
товаропроизводителя
лицензии Республики
Казахстан на право
производства
указанной продукции,
а также отпускаемого
государственным
медицинским
учреждениям в
пределах
установленных квот)                                "
дополнить строкой следующего содержания:
"из 2207 ***   Спирт этиловый           физ.        0,1        0,1
(этанол)                объем      тенге/л     тенге/л
денатурированный
топливный
(не бесцветный,
окрашенный для
потребления на
внутреннем
рынке)                                               ";
дополнить примечанием следующего содержания:
"*** Номенклатура товара определяется наименованием товаров.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 мамырдағы N 377 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
кестеде:
"2207-  80 айн. % немесе одан   физ. көлемі  400 теңге/л  3 ЕВРО*/л
ден **    жоғары концентрациясы
бар денатуратталмаған
этил спирті; этил спирті
және кез келген концен-
трациядағы денатурат-
талған өзге де спирттер
(тауар өндірушіде
көрсетілген өнімді
өндіру құқығына
Қазақстан Республика-
сының лицензиясы бол-
ған кезде, алкоголь
өнімін, емдік және
фармацевтикалық
препараттарды өндіру
үшін сатылатын, сон-
дай-ақ белгіленген
квоталар шегінде
мемлекеттік медицина-
лық мекемелерге
берілетін спирттен
басқа)                                                 "
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
2207 ***   Денатуратталған отын   физ. көлемі 0,1 теңге/л  0,1 теңге/л
-ден     этил спирті (этанол)
(түссіз, ішкі нарықта
тұтыну үшін боялған)                                  ";
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"*** тауар номенклатурасы тауарлардың атауымен айқындалады.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі