О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 1337 и от 5 октября 2006 года N 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2007 года N 412
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года  N 1337 "О реализации Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований":
в пункте 1 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования" заменить словами "Премьер-Министра Республики Казахстан";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2006 года  N 960 "О реализации Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки по Казахстанско-Американской программе по экономическому развитию":
в пункте 2 слова "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы N 1337 және 2006 жылғы 5 қазандағы N 960 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 412 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Бірлескен экономикалық зерттеулер
бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі Техникалық ынтымақтастық туралы келісімді іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы N 1337  қаулысында :
1-тармақтағы»"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі" деген сөздер»"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының Үкіметі және Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Экономикалық даму жөніндегі Қазақстан-Американ бағдарламасы бойынша өзара түсіністік туралы меморандумды іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қазандағы N 960  қаулысында :
2-тармақтағы»"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі