О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2004 года N 762
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года N 428
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2004 года N 762 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о деятельности пограничных представителей (пограничных комиссаров)" следующие изменения:
в заголовке слово "заключении" заменить словом "подписании";
в пункте 2 слова "Министру иностранных дел Республики Казахстан Токаеву Касымжомарту Кемелевичу заключить" заменить словами "Министру иностранных дел Республики Казахстан Тажину Марату Муханбетказиевичу подписать".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 шілдедегі N 762 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 мамырдағы N 428 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түркіменстанның Үкіметі арасында Шекара өкілдерінің (шекара комиссарларының) қызметі туралы келісім жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 шілдедегі N 762  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы»"арасында",»"келісім жасасу" деген сөздер тиісінше»"арасындағы",»"келісімге қол қою" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы»"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев",»"келісім жасассын" деген сөздер тиісінше»"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Марат Мұқанбетқазыұлы Тәжин",»"келісімге қол қойсын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі