Об утверждении распределения средств на финансирование оценки и экспертизы концессионных проектов на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2007 года N 616
В соответствии со  статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года N 1127 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы)" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить распределение средств на финансирование оценки и экспертизы концессионных проектов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 006 "Оценка и экспертиза концессионных проектов", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2007 года N 616
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 1330 .
Распределение средств на финансирование оценки и
экспертизы концессионных проектов на 2007 год
N
п/п
Наименование объекта
концессии
Объем
финансирования
оценки и
экспертизы
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
1
2
3
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
1.
Железнодорожный участок
"Мангышлак - Баутино"
29 880,0
2.
Железнодорожный участок
"Ералиево - Курык"
29 880,0
3.
Электрофикация железнодорожного
участка "Макат - Кандыагаш"
29 880,0
4.
Железнодорожный участок
"Коргас - Жетиген"
29 880,0
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
5.
Газотурбинная электростанция
в городе Кандыагаше Актюбинской
области

2007 жылға арналған концессиялық жобаларды бағалауды және сараптауды қаржыландыруға қаражат бөлуді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 616 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің  34-бабына және "Орта мерзімді кезеңге арналған (2007-2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау" бағдарламасы бойынша көзделген концессиялық жобаларды бағалауды және сараптауды қаржыландыруға қаражат бөлу бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 20 шілдедегі
N 515 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы  N 1330 Қаулысымен.
2007 жылға арналған концессиялық жобаларды бағалауды
және сараптауды қаржыландыруға қаражат бөлу
Р/с
N
Концессия объектісінің атауы
Концессиялық
жобаларды
бағалауды
және
сараптауды
қаржыландыру
көлемі
(мың теңге)
1 2 3
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
1.
"Маңғышлақ - Баутино" темір жол учаскесі
29 880,0
2.
"Ералиев - Құрық" темір жол учаскесі
29 880,0
3.
"Мақат - Қандыағаш" темір жол
учаскесін электрлендіру
29 880,0
4.
"Қорғас - Жетіген" темір жол учаскесі
29 880,0
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
5.
Ақтөбе облысының Қандыағаш
қаласындағы газ турбиналық электр
станциясы