О подготовке и проведении 125-летия со дня рождения композитора Сугира Алиулы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N 621
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1465 "О праздновании юбилеев и памятных дат" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 125-летия со дня рождения композитора Сугира Алиулы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2007 года N 621
План мероприятий
по подготовке и проведению 125-летия со дня рождения
композитора Сугира Алиулы
N
п/н
Наименование
мероприятий
Ответ-
ственные
за
исполнение
Сроки
исполне-
ния
Источ-
ники
финан-
сирова-
ния
Пред-
пола-
гаемые
расходы
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Научная
конференция,
посвященная
125-летию со дня
рождения Сугира
Алиулы
Аким
Южно-
Казахстан-
ской
области
Сентябрь
2007
года
Местный
бюджет
500,0
2.
Республиканский
смотр исполнителей-
домбристов
"Күй құдіреті",
посвященный
125-летию со дня
рождения Сугира
Алиулы
Аким
Южно-
Казахстан-
ской
области
Сентябрь
2007
года
Местный
бюджет
1000,0
3.
Торжественное засе-
дание и концерт
мастеров искусств
республики,
посвященные
125-летию со дня
рождения Сугира
Алиулы
Аким
города
Алматы
Сентябрь
2007
года
Местный
бюджет
1915,0
4.
Концерт из
произведений Сугира
Алиулы в исполнении
мастеров искусств
Казахстана
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Ноябрь
2007
года
Республи-
канская
бюджетная
программа
011
"Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприя-
тий"
3000,0
5.
Выпуск сборника
из произведений
Сугира Алиулы
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
В
течение
2007
года
Республи-
канская
бюджетная
программа
017
"Издание
социально-
важных
видов
литературы"

Композитор Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 621 Қаулысы
"Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1465  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Композитор Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 23 шілдедегі
N 621 қаулысымен
бекітілген
Композитор Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуын
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с N Іс-шаралар атауы Орындауына жауаптылар Орындау мерзімі Қаржылан- дыру көздері Болжамды шығыстар (мың теңге)
2
3
4
5
6
1.
Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуына арналған ғылыми конференция
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
2007 жылғы қыркүйек
Жергілікті бюджет
500,0
2.
Домбырада орындаушылардың Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуына арналған "Күй құдіреті" атты республикалық байқауы
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
2007 жылғы қыркүйек
Жергілікті бюджет
1000,0
3.
Сүгір Әлиұлының туғанына 125 жыл толуына арналған салтанатты отырыс және республика өнер шеберлерінің концерті
Алматы қаласының әкімі
2007 жылғы қыркүйек
Жергілікті бюджет
1915,0
4.
Қазақстан өнер шеберлерінің орындауында Сүгір Әлиұлының шығармаларынан концерт
Қазақстан Республика-сы Мәдениет
және ақпарат
министрлігі
2007 жылғы қараша
011
"Әлеуметтік маңызы бар және мәдени
іс-шаралар өткізу" республика-лық бюджет-
тік бағдар-
ламасы
3000,0
5.
Сүгір Әлиұлының шығармаларынан жинақ шығару
Қазақстан Республика-сы Мәдениет
және ақпарат министрлігі
2007 жыл бойы
017 "Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін басып
шығару" республика-
лық бюджет-
тік бағдар-
ламасы