Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Закон Республики Казахстан "О науке"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 641
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Закон Республики Казахстан "О науке", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 974.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 641 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 974  қаулысымен енгізілген "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі