О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 745. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" следующее дополнения:
табель положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить разделом и строками следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Оперативная Для осуществления      Территориальные
государственного       управления по
контроля за            управлению
использованием и       земельными
охраной земель         ресурсами:
Акмолинское          2
Актюбинское          2
Алматинское          2
Атырауское           2
Восточно-
Казахстанское        2
Жамбылское           2
Западно-
Казахстанское        2
Карагандинское       2
Костанайское         2
Кызылординcкое       2
Мангистауское        2
Павлодарское         2
Северо-Казахстанское 2
Южно-Казахстанское   2
города Астаны        1
города Алматы        1  ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 745 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 6 маусымдағы N 131 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдердiң тиiстiк нормативiнде:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 3-бағанындағы "Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы" деген сөздер "Президенттiң көмекшiсi - Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.02.06. N 108 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі