О некоторых мерах по реализации Рамочной конвенции по защите морской среды Каспийского моря от 4 ноября 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 749
В целях реализации  Рамочной конвенции по защите морской среды Каспийского моря от 4 ноября 2003 года (далее - Конвенция), ратифицированной Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан национальным органом, координирующим выполнение положений Конвенции на территории Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Секретариат Конвенции о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2003 жылғы 4 қарашадағы Каспий теңізінің теңіз ортасын қорғау жөніндегі негіздемелік конвенцияны іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 749 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы заңымен ратификацияланған 2003 жылғы 4 қарашадағы Каспий теңізінің теңіз ортасын қорғау жөніндегі негіздемелік  конвенцияны (одан әрі - Конвенция) іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Қазақстан Республикасының аумағында Конвенция ережелерін орындауды үйлестіруші ұлттық орган болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі қабылданған шешім туралы Конвенцияның Хатшылығын белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі