О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Таможенный кодекс Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 860
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента - постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1005 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Таможенный кодекс Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений в
Таможенный кодекс Республики Казахстан
Статья 1.  Внести в  Таможенный кодекс  Республики Казахстан от 5 апреля 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 7-8, ст. 40; N 15, ст. 139; 2004 г., N 18, ст. 106; 2005 г., N 11, ст. 43; N 21-22, ст. 86; 2006 г., N 3, ст. 22; N 11, ст. 55; N 23, ст. 141; 2007 г., N 1, ст. 3; N 2, ст. 14, 18; N 3, ст. 20; N 4, ст. 33; N 9, ст. 67; N 10, ст. 69,  Закон  Республики Казахстан от 26 июля 2007 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения таможенных и налоговых процедур", опубликованный в газетах "Егемен Қазақстан" и "Казахстанская правда" 10 августа 2007 г.) следующие изменения:
1) подпункт 7) пункта 1 статьи 316 изложить в следующей редакции:
"7) копию таможенной декларации или заменяющего ее документа страны отправления, заверенную декларантом, на ввозимые товары, кроме иностранной валюты.";
2) абзац пятый подпункта 1) статьи 383 изложить в следующей редакции:
"копию таможенной декларации или заменяющего ее документа страны отправления, заверенную декларантом, на ввозимые товары, кроме иностранной валюты;".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 860 Қаулысы
Ескерту. Заңның жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен кері қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29. N 1005 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер
енгізу туралы
1-бап. 2003 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Кеден  кодексіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., N 7-8, 40-құжат; N 15, 139-құжат; 2004 ж., N 18, 106-құжат; 2005 ж., N 11, 43-құжат; N 21-22, 86-құжат; 2006 ж., N 3, 22-құжат; N 11, 55-құжат; N 23, 141-құжат; 2007 ж., N 1, 3-құжат; N 2, 14, 18-құжат; N 3, 20-құжат; N 4, 33-құжат; N 9, 67-құжат; N 10, 69-құжат, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кеден және салық рәсімдерін оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 шілдедегі Заңы, 2007 жылғы 10 тамызда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 316-баптың 1-тармағының 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) шетел валютасынан басқа, әкелінетін тауарларға декларант растаған жөнелтуші елдің кеден декларациясының немесе оны алмастыратын құжаттың көшірмесі";
2) 383-баптың 1-тармақшасының бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"шетел валютасынан басқа, әкелінетін тауарларға декларант растаған жөнелтуші елдің кеден декларациясының немесе оны алмастыратын құжаттың көшірмесі";
2-бап. Осы Заң алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті