О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2007 года N 890
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 620; 2002 г., N 6, ст. 36; 2003 г., N 34, ст. 332; 2006 г., N 48, ст. 507; 2007 г., N 10, ст. 114) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны, образованной вышеназванным Указом:
Султанова                    - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича           планирования Республики
Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Супруна В.В.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қазандағы N 890 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 503 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25
желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау
жөніндегі мемлекеттік комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат; 2002 ж., N 6, 36-құжат; 2003 ж., N 34, 332-құжат; 2006 ж., N 48, 507-құжат; 2007 ж., N 10, 114-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Сұлтанов                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы               және бюджеттік жоспарлау министрі
енгізілсін;
көрсетілген комиссияның құрамынан В.В.Супрун шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті