О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2007 года N 479
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 942
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2007 года N 479 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 7, следующего содержания:
"7.
ТОО "Агат-7"
г. Балхаш
г. Балхаш
Капитальный ремонт
зданий и сооружений,
благоустройство
прилегающей территории
Балхашского гарнизона"
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 479 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 942 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 479  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын:
"7.     "Агат-7" ЖШС       Балқаш      Балқаш гарнизонының
Балқаш қаласы      қаласы      ғимараттары мен
құрылыстарын күрделі
жөндеу, шектес
аумағын жайластыру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі