О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2007 года N 960
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот прилагаемые нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2008 год.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2008 год, расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 октября 2007 года N 960
НОРМЫ ПОТРЕБНОСТИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
В НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВАХ, ПСИХОТРОПНЫХ ВЕЩЕСТВАХ
И ПРЕКУРСОРАХ НА 2008 ГОД
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах,
объемы изготовления синтетических наркотиков, объемы
производства опия и культивирования опийного мака
для целей иных, чем производство опия
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статьи 1 ,  12  и  19 .
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой
конвенции о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9.
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:   Республика Казахстан   ДАТА:  1 января
2008 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю
за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:  Нукенов Мараткали
Ордабаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  председатель Комитета по борьбе с
наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: _____________
Исчисления относятся к 2008 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277
Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA   Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@incb.org
Internet address:  http://www.incd.org/
Form B
Page 5
Часть I
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Число практикующих врачей в стране или территории:

Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2008 жылға арналған қажеттiлiк нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қазандағы N 960 Қаулысы
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi халықаралық квоталарды бекiту үшiн қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2008 жылға арналған қажеттiлiк нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң халықаралық квоталарды бекiткеннен кейiн есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2008 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту үшiн соның шегiнде олардың лицензиялары бар заңды тұлғалармен айналымын жүзеге асыратын қажеттiлiк есебiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 17 қазандағы
N 960 қаулысына
қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА, ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР МЕН ПРЕКУРСОРЛАРҒА 2008 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
ҚАЖЕТТIЛIК НОРМАЛАРЫ
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктердiң жылдық есептеулерi, синтетикалық есірткiлердi дайындау көлемi, апиынды өндiру және апиын өндiруден өзге мақсаттарда апиын көкнәрiн өсiру көлемi
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар. 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер енгiзу туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы   КYНI : 2008 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Нүкенов Маратқали Ордабайұлы
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрлігі Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ: _______
Есептеу 2008 күнтiзбелiк жылға жатады.
ЕСКЕРТУЛЕР
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКIНI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail:  secretariat@ incd.org  Internet address:  http//www.incd.org /
Form B
Page 5
I бөлік
Есірткі құралдарына қажеттіліктердің жылдық есептеулері
(БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР ҮШІН)
Елдегі немесе аумақтағы практика жүргізуші дәрігерлердің саны:

врачей:  57514 ; стоматологов:  4386 ; ветеринаров:  9900
Число аптек:  4310
Число больниц:  1085  Общее число больничных коек:  119033
ИЗЛОЖЕНИЕ МЕТОДА
Метод для установления исчислений - эмпирический
Form B
Page 7
Часть II
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Наркотичес-
кое
средство
1
2
Количество,
предназначенное
для потребления
внутри страны в
медицинских и
научных целях
Количество, предназначенное
для изготовления:
(а)
других
наркотичес-
ких средств
(b)
препаратов,
включенных
в Список III
Конвенции
1961 года
(c)
веществ,
на которые
не
распрос-
траняется
Конвенция
1961 года
независимо от того,
предназначены ли эти
наркотические средства,
препараты или вещества для
потребления внутри страны
или на экспорт
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Ацетилкодеин
0,8
Героин
0,8
Дифеноксилат
0,8
Дезоморфон
0,8
Кодеин*
1

Дәрігерлер:  57514;  тіс дәрігерлері:  4386;  ветеринарлар:  9900
Дәріханалар саны:  4310
Ауруханалар саны:  1085;  Ауруханалардағы жалпы орын саны:  119033
ӘДІСТІ БАЯНДАУ
Есептеулерді белгілеуге арналған әдіс - эмпирикалық
Form B
Page 7
ІІ бөлік
Есірткі құралдарына қажеттіліктердің жылдық есептеулері
(БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР ҮШІН)
Есірткі
құралы
1
2
Елдің ішінде медициналық
және ғылыми
мақсаттарда
тұтынуға
арналған мөлшері
Дайындауға арналған саны
(а)
басқа да есірткі құралдары
(b)
1961 жылғы Конвенцияның ІІІ тізіміне енгізілген препараттар
(c)
1961 жылғы Конвенция қолданылмайтын заттар
осы есірткі құралдары, препараттар немесе заттар елдің ішінде немесе экспортқа тұтыну үшін арналғанына қарамастан
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Ацетилкодеин
0,8
Героин
0,8
Дифеноксилат
0,8
Дезоморфон
0,8
Кодеин*
1

Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:  Республика Казахстан   ДАТА:  1 января
2008 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю
за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:  Нукенов Мараткали
Ордабаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  председатель Комитета по борьбе с
наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: __________
Оценка относится к 2008 календарному году
Настоящая оценка в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277
Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a
E-mail:  secretariat@incb.org
Internet address:  http.//www.incd.org/
Годовой спрос на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в
течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо
поправок. Количество, необходимое для экспорта, следует указать
отдельно. Если они включены, просьба указать.
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список I
Вещество
кг
г
ЛСД (д-диэтиламид лизергиновой кислоты)

1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарары
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы
КҮНI:  2008 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Нүкенова Маратқали Орадабайұлы
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрлiгі Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ: _________
Есептеу 2008 күнтiзбелiк жылға жатады
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКІНІ БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail:  secretariat@ incd.org  Internet address:  http//www.incd.org /
Iшкi медициналық және ғылыми мақсаттарға арналған
жылдық сұраныс
Комитет ұсынылатын бағалауды үш жылдың ішінде, егер осы кезең ішінде қандай да бір түзетулер енгізілмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа қажеттi санды жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгiзiлген болса, көрсетілуін сұраймыз.
І тізімге енгізілген заттарға қажеттіліктерді бағалау
Заттар
кг
г
ЛСД (д-лизергинді қышқыл
диэтиламиді)