О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 194"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 990
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 194".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 194
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 N 194 "О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и республиканском конкурсе-выставке "Алтын сапа" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст. 418; 2007 г., N 24, ст. 267) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки "Алтын сапа", образованной названным Указом:
Мынбаева                  - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича       ресурсов Республики Казахстан
Султанова                 - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича        планирования Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии: Измухамбетова Б.С., Кусаинова М.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 990 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы
9 қазандағы N 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1.»"Қазақстан Республикасы Президентінің»"Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығын алуға арналған конкурс және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 418-құжат; 2007 ж., N 24, 267-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығының лауреаты" атағын және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы       минералдық ресурстар министрі
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы         бюджеттік жоспарлау министрі;
көрсетілген комиссияның құрамынан Б.С. Ізмұхамбетов, М.Ә. Құсайынов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті