О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 997
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 645 "О некоторых вопросах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 25, ст. 257) следующие дополнения и изменения:
в  Правилах  поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 26:
в подпункте 1) после слов "и оросительных машин" дополнить словом ", теплиц";
в подпункте 2) цифру "7" заменить цифрой "8";
подпункт 2) пункта 29 дополнить словами ", хозяйственных товариществ, акционерных обществ и производственных кооперативов.";
в пункте 32:
в абзаце первом и подпункте 1) после слова "кооперативов" дополнить словами ", хозяйственных товариществ, акционерных обществ и производственных кооперативов.";
подпункт 3) исключить;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) залоговое обеспечение.";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) основной деятельностью является совместное производство, заготовка, сбыт, переработка, хранение, транспортировка сельскохозяйственной продукции, снабжение товарно-материальными ценностями.";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 645 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 997 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 645 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 25, 257-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдау ережесінде:
26-тармақта:
1) тармақшадағы "және суару машиналарын" деген сөздерден кейін ", жылыжайларды" деген сөзбен толықтырылсын;
2) тармақшадағы "7" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
29-тармақтың 2) тармақшасы "кооперативтеріне" деген сөзден кейін "шаруа серіктестіктері, акционерлік қоғамдар мен өндірістік кооперативтерге" деген сөздермен толықтырылсын;
32-тармақта:
бірінші абзацтағы және 1) тармақшадағы "кооперативтеріне", "кооперативтерін" деген сөздерден кейін тиісінше "шаруа серіктестіктеріне, акционерлік қоғамдар мен өндірістік кооперативтеріне", "шаруа серіктестіктерін, акционерлік қоғамдар мен өндірістік кооперативтер" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) кепілдік қамтамасыз ету;";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) негізгі қызметі ауыл шаруашылығы өнімдерін бірлесіп өндіру, дайындау, өткізу, қайта өңдеу, сақтау, тасымалдау, тауарлық-материалдық құндылықтармен жабдықтау болып табылады.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі