О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2007 года N 136
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2007 года N 1026
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2007 года N 136 "Некоторые вопросы компенсации затрат по поставкам топлива для энергопроизводящей организации в целях обеспечения стабильного электроснабжения потребителей южных регионов Казахстана в отопительный сезон 2006-2007 годов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 5, ст. 66) следующие изменения и дополнение:
в заголовке и пункте 1 слова "отопительный сезон" заменить словом "период";
в Правилах расходования средств на компенсацию затрат по поставкам топлива для энергопроизводящей организации в целях обеспечения стабильного электроснабжения потребителей южных регионов Казахстана в отопительный сезон 2006-2007 годов, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке слова "отопительный сезон" заменить словом "период";
в пункте 3:
слова "и с января по май 2007 года" исключить;
дополнить словами "с января по май 2007 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 ақпандағы N 136 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қарашадағы N 1026 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2006-2007 жылдардың жылыту маусымында Қазақстанның оңтүстік өңірлерінің тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында энергия өндіруші ұйым үшін отын беру жөніндегі шығындарды өтеудің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 ақпандағы N 136  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 5, 66-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыптағы және 1-тармақтағы "жылыту маусымында" деген сөздер "кезеңінде" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 2006-2007 жылдардың жылыту маусымында Қазақстанның оңтүстік өңірлерінің тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында энергия өндіруші ұйым үшін отын беру жөніндегі шығындарды өтеуге арналған қаражатты жұмсау ережесінде:
тақырыбында "жылыту маусымында" деген сөздер "кезеңінде" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"және 2007 жылғы қаңтар - мамыр" деген сөздер алынып тасталсын;
", 2007 жылғы қаңтар - мамыр" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі