О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1099
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие дополнения и изменение:
1) в  приложении 241 к указанному постановлению:
в графе 5 строки, порядковый номер 5, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "Восточно-Казахстанский государственный" дополнить словом "технический";
2) в  приложении 256 к указанному постановлению:
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: разработка методических материалов по вопросам первоначальной подготовки пилотов; обучение среднегодового контингента - 50 курсантов.";
3) в  приложении 262 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слов "разработка программ и рекомендаций" дополнить словами "в области менеджмента качества,";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "физической культуры и спорта, дополнительного образования" дополнить словами ", в области менеджмента качества";
в пункте 7:
"Прямой результат:" дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. разработка учебной программы и учебно-методического комплекса элективного школьного курса "Основы философии качества";";
"Финансово-экономический результат:" дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. разработки учебной программы и учебно-методического комплекса элективного школьного курса "Основы философии качества" - 4465,0 тыс. тенге;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1099 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 241-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолының 5-бағанында "Шығыс Қазақстан мемлекеттік" деген сөздерден кейін "техникалық" деген сөзбен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 256-қосымшада:
"Тікелей нәтиже" деген 7-тармақтың мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: ұшқыштарды бастапқы даярлау мәселелері жөнінде әдістемелік материалдар әзірлеу; орташа жылдық контингент - 50 курсантты оқыту.";
3) көрсетілген қаулыға 262-қосымшада:
5-тармақта "әзірлеу және талдау," деген сөздерден кейін "сапа менеджменті саласында" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында "спорт пен дене тәрбиесі, ақпараттандыру, қосымша білім беру саласында" деген сөздерден кейін ", сапа менеджменті саласында" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже:" мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. "Сапа философиясының негіздері" атты элективті мектеп курсының оқу бағдарламасын және оқу-әдістемелік кешенін әзірлеу;";
"Қаржылық-экономикалық нәтиже:" мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. "Сапа философиясының негіздері" атты элективті мектеп курсының оқу бағдарламасын және оқу-әдістемелік кешенін әзірлеу - 4465,0 мың теңге;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі