О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1321
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года N 1162
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1321 "Об обеспечении газом внутреннего рынка Республики Казахстан" следующие дополнения и изменения:
1) в пункте 1:
после слов "по эквивалентным ценам" дополнить словами "и в объемах";
дополнить словами "и дополнении к нему от 19 сентября 2007 года";
2) в пункте 2:
слова "вступления в силу Соглашения" заменить словами "регистрации совместного предприятия на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода, предусмотренного Соглашением";
слова "вытекающие из пункта 1 настоящего постановления" заменить словами "заключаемые в отношении встречных поставок равного количества среднеазиатского и российского газа на переработанный газ Карачаганакского месторождения, осуществляемых в рамках названного Соглашения";
дополнить предложением вторым следующего содержания:
"При осуществлении сделок по встречным поставкам газа, вытекающих из настоящего пункта, уполномоченные организации ведут раздельный учет для целей налогообложения".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1321 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 1162 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын газбен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1321  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"баламалы бағалар бойынша" деген сөздерден кейін "және көлемде" деген сөздермен толықтырылсын;
"кеңестің хаттамасында" деген сөздерден кейін "және оған 2007 жылғы 19 қыркүйектегі толықтыруларда" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 2-тармақта:
"келісім күшіне енгенге" деген сөздер "келісімде көзделген Орынбор газ өңдеу зауытының базасындағы бірлескен кәсіпорын тіркелгенге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"осы қаулының 1-тармағынан туындайтын" деген сөздер "аталған Келісімнің шеңберінде жүзеге асырылатын Қарашығанақ кен орнының өңделген газына Орта Азиялық және Ресей газының тең мөлшерін қарсы жеткізуге қатысты шарт жасалатын" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екінші сөйлеммен толықтырылсын:
"Осы тармақтан туындайтын газды қарсы жеткізу жөніндегі мәмілелерді жүзеге асыру кезінде уәкілетті ұйымдар салық салу мақсатында бөлек есеп жүргізеді".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі