О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О квоте иммиграции оралманов на 2008 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1250
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О квоте иммиграции оралманов на 2008 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О квоте иммиграции оралманов на 2008 год
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Установить представленную Правительством Республики Казахстан квоту иммиграции оралманов на 2008 год в количестве 15000 семей.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1250 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазакстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы  Заңына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ұсынған оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы 15000 отбасы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті