О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2007 года N 449
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1252. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1506
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2012 № 1506 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2007 года N 449 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований к деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 18, ст. 201) следующие изменения и дополнения:
1) в Правилах лицензирования деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "О лицензировании" (далее - Закон)" заменить словами "законами Республики Казахстан от 11 января 2007 года "О лицензировании" и от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли";
в пункте 2 слова "Комитетом государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" заменить словами "местным исполнительным органом области";
в пункте 3 слова "физические или" исключить;
в пункте 4 слова "физическому или" исключить;
в пункте 5:
в подпунктах 1), 2) слово "техническое" исключить;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) первичная переработка хлопка-сырца в хлопок-волокно - деятельность, осуществляемая хлопкоперерабатывающими организациями, включающая технологические операции по приемке, хранению, очистке и отпуску хлопка-сырца, хранению, отпуску хлопка-волокна и семян хлопчатника;";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) хлопкоперерабатывающая организация - юридическое лицо, имеющее на праве собственности хлопкоочистительный завод, оказывающее услуги по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно.";
в пункте 6:
в подпункте 2) слова "- для юридического лица" исключить;
подпункты 3), 4) исключить;
в подпункте 8):
в абзаце втором слова "физическим лицом или" исключить;
абзац пятый исключить;
абзац восьмой "погрузочно-разгрузочной техники (оборудования)" изложить в следующей редакции:
"погрузочно-разгрузочных механизмов";
дополнить абзацами следующего содержания:
"средств пожаротушения;
оградительных сооружений;";
в подпункте 9):
в абзаце втором слова "физическим лицом или" исключить;
абзац шестой "погрузочно-разгрузочной техники (оборудования)" изложить в следующей редакции:
"погрузочно-разгрузочных механизмов";
дополнить абзацами следующего содержания:
"средств пожаротушения;
оградительных сооружений;";
в подпункте 10) слова "физическим лицом или" исключить;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 маусымдағы N 449 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1252 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1506 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.11.29 № 1506 (алғашқы ресми жариялағанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Шитті мақтаны талшықты мақтаға бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 маусымдағы N 449 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 18, 201-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Шитті мақтаны талшықты мақтаға бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесінде:
1-тармақта "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңына (бұдан әрі - Заң)" деген сөздер Қазақстан Республикасының "Лицензиялау туралы" 2007 жылғы 11 қаңтардағы және "Мақта саласын дамыту туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі заңдарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекциясы комитеті" деген сөздер "облыстың жергілікті атқарушы органы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "жеке немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақта "жеке немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақта:
1), 2) тармақшаларында "техникалық" деген сөз алынып тасталсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы өңдеу - шитті мақтаны; қабылдау, сақтау, тазалау және беру, мақта талшығы мен мақта тұқымын ақтау, беру жөніндегі технологиялық операцияларды қамтитын, мақта өңдеу ұйымдары жүзеге асыратын қызмет;";
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) мақта өңдеу ұйымы - меншік құқығында мақта тазалау зауыты бар, шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы өңдеу жөнінде қызметтер көрсететін заңды тұлға.";
6-тармақта:
2) тармақшада "заңды тұлға үшін - " деген сөздер алынып тасталсын;
3), 4) тармақшалар алынып тасталсын;
8) тармақшада:
бірінші абзацтағы "жеке тұлға немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
"тиеу-түсіру техникасының (жабдығының)" деген сегізінші абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"тиеу-түсіру тетіктерінің";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"өрт сөндіру құралдарының";
"қоршау құрылыстарының";
9) тармақшада:
екінші абзацтағы "жеке тұлға немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
"тиеу-түсіру техникасының (жабдығының)" деген алтыншы абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"тиеу-түсіру тетіктерінің";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"өрт сөндіру құралдарының";
"қоршау құрылыстарының";
10) тармақшада "жеке тұлға немесе" деген сөздер алынып тасталсын;

подпункт 5) пункта 9 исключить;
в абзаце первом пункта 12 слова "изменения фамилии, имени, отчества физического лица, при" исключить;
в подпункте 2) пункта 14 слова "прекращения деятельности физического лица," исключить;
абзац первый пункта 15 изложить в следующей редакции:
"Лицензионный контроль осуществляется лицензиаром в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.";
2) в квалификационных требованиях, предъявляемых при лицензировании деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 3):
абзац четвертый исключить;
абзац седьмой "погрузочно-разгрузочной техники (оборудования)" изложить в следующей редакции:
"погрузочно-разгрузочных механизмов";
дополнить абзацем следующего содержания:
"средств пожаротушения;";
в подпункте 4) слова "находящемся вне места расположения" заменить словами "расположенном вне места нахождения";
абзац шестой "погрузочно-разгрузочной техники (оборудования)" изложить в следующей редакции:
"погрузочно-разгрузочных механизмов";
дополнить абзацем следующего содержания:
"средств пожаротушения;";
подпункт 5) дополнить абзацем следующего содержания:
"территория хлопкоочистительного завода, а также хлопкоприемного пункта, расположенного вне места нахождения хлопкоочистительного завода, должна быть огорожена".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

9-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
12-тармақтың бірінші абзацында "Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты өзгерген жағдайда," деген сөздер алынып тасталсын;
14-тармақтың 2) тармақшасында "жеке тұлғаның қызметі тоқтатылғанда," деген сөздер алынып тасталсын;
15-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен лицензиялық бақылауды лицензиар жүзеге асырады.".
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Шитті мақтаны талшықты мақтаға бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарында:
3) тармақшада:
төртінші абзац алынып тасталсын;
"тиеу-түсіру техникасының (жабдығының)" деген жетінші абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"тиеу-түсіру тетіктерінің";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өрт сөндіру құралдарының";
4) тармақшада "орналасқан орыннан тыс жердегі" деген сөздер "тұрған жерден тыс орналасқан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тиеу-түсіру техникасының (жабдығының)" деген алтыншы абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"тиеу-түсіру тетіктерінің";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өрт сөндіру құралдарының";
5) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мақта тазалау зауытының, сондай-ақ мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктінің аумағы қоршалуға тиіс.".
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі