О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2007 года N 1285
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 3, ст. 37) следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 18:
в графе 6 слово "октябрь" заменить словом "декабрь";
в графе 7 слова "Баталов А.Б." заменить словами "Бишимбаев К.В.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 1285 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2007 ж., N 3, 37-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 18-жолда:
6-бағандағы "қазан" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-бағандағы "А.Б.Баталов" деген сөздер "Қ.У.Бишімбаев" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі