О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784 и 11 сентября 2002 года N 993
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1298.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2, ст. 327):
в Положении о Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 18 слова "постановлениями Правительства" заменить словами "распоряжениями Премьер-Министра".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 784 және 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1298 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 2, 327-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі туралы ережеде:
18-тармақтың екінші абзацындағы "Үкіметінің қаулыларымен" деген сөздер "Премьер-Министрінің өкімдерімен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі