О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1321
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1321
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 августа 1994 года N 887 "Об утверждении Устава о дисциплине работников железнодорожного транспорта Республики Казахстан".
2.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 года N 1341 "Об утверждении Положения о службе военизированной охраны железнодорожного транспорта Республики Казахстан".
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 1995 года N 1598 "Об управлении автомобильными дорогами общего пользования Республики Казахстан".
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 января 1996 года N 70 "Об утверждении временного устава железных дорог Республики Казахстан".
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 года N 1085 "Об утверждении Положения о национальном авиаперевозчике Республики Казахстан".
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2001 года N 1083 "Об образовании Государственной комиссии по приемке выполненных работ на участке Гульшад - Акчатау проекта "Реабилитация автодороги Алматы - Астана".
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 176 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2001 года N 1083".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1321 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1321 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Темір жол көлігі қызметкерлерінің тәртібі туралы жарғыны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің қаулысы 1994 жылғы 9 тамыздағы N 887  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы темір жол көлігіндегі әскерилендірілген күзет қызметі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1341  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарын басқару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 27 қарашадағы N 1598  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы темір жолдарының уақытша жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 18 қаңтардағы N 70  қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасының Ұлттық авиатасымалдаушысы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 9 шілдедегі N 1085  қаулысы .
6. "Алматы - Астана автожолын оңалту" жобасының Гүлшат - Ақшатау учаскесіндегі орындалған жұмыстарды қабылдау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 тамыздағы N 1083  қаулысы  (ҚР Үкіметінің 19.02.03 ж. N 176 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 тамыздағы N 1083 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 ақпандағы N 176  қаулысы .