Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Джидда (Королевство Саудовская Аравия)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1324
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Открыть в городе Джидда (Королевство Саудовская Аравия) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Джидда қаласында (Сауд Арабиясы Корольдігі) Қазақстан Республикасының Консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1324 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Джидда қаласында (Сауд Арабиясы Корольдігі) Қазақстан Республикасының Консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі