О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1333
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357) следующие изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных, инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 73:
в графе 4 цифры "2005-2009" заменить цифрами "2005-2008";
в графе 7 цифры "3 000 000" заменить цифрами "4 000 000";
в графе 9 цифры "1 000 000" исключить;
в строке "Итого по программе" цифры "10 156 707" заменить цифрами "11 156 707";
в подразделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 303:
в графе 5 цифры "1 689 000" заменить цифрами "689 000";
в графе 7 цифры "1 689 000" заменить цифрами "689 000";
в строке "Итого вне программ" цифры "155 629 262" заменить цифрами "154 629 262".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1333 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2007-2009 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 73-жолда:
4-бағандағы "2005-2009" деген сандар "2005-2008" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3 000 000" деген сандар "4 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "1 000 000" деген сандар алып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолдағы "10 156 707" деген сандар "11 156 707" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 303-жолда:
5-бағандағы "1 689 000" деген сандар "689 000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1 689 000" деген сандар "689 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс жиыны" деген жолдағы "155 629 262" деген сандар "154 629 262" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі