О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2007 года N 953-1
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357) следующие изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
1) в  разделе 1 . "Основные направления социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы":
в главе 5. "Совершенствование государственного управления экономикой для обеспечения ускоренного роста экономики Казахстана в 2007-2009 годах":
в параграфе 1. "Обеспечение макроэкономической устойчивости в 2007-2009 годах":
в подразделе "Устойчивый экономический рост":
в абзаце первом цифры "9,3 %" заменить цифрами "9,5 %";
в абзаце втором цифры "30,7" заменить цифрами "31,3";
абзацы третий и четвертый исключить;
в абзаце пятом цифры "10031" заменить цифрами "9393";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Учитывая влияние дестабилизирующих факторов, которые могут выразиться в непредвиденных изменениях цен на нефть, ожидается, что в 2007 году мировая цена на нефть в среднем достигнет 69,5 долл. США за баррель, в 2008-2009 годах будет находиться на уровне 60 долл. США за баррель";
в абзаце седьмом цифру "8,7" заменить цифрами "7,8";
в абзаце восьмом цифры "114,7" заменить цифрами "111,5";
2)  раздел 2 . "Государственные регуляторы социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3)  раздел 3 . "Прогноз важнейших показателей социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы", одобренный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
4)  раздел 4 . "Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2007-2009 годы", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно  приложению 3 к настоящему постановлению;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 қазандағы N 953-1 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған негізгі бағыттары" деген 1-бөлімде:
"2007-2009 жылдары Қазақстан экономикасының жедел өсуін қамтамасыз ету үшін экономиканы мемлекеттік басқаруды жетілдіру" деген 5-тарауда:
"2007-2009 жылдары макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету" деген 1-параграфта:
"Тұрақты экономикалық өсу" деген ішкі бөлімде:
бірінші абзацта "9,3%" деген сандар "9,5%" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта "30,7" деген сандар "31,3" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші және төртінші абзацтар алынып тасталсын;
бесінші абзацтағы "10031" деген сандар "9393" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай бағасының күтпеген жерден өзгеруі түрінде көрініс беруі мүмкін орнықсыздық факторларының әсерін ескеріп, 2007 жылы мұнайдың әлемдік бағасы орташа есеппен алғанда 1 баррель үшін 69,5 АҚШ долларына жетеді деп күтіліп отыр, 2008-2009 жылдары 1 баррель үшін 60 АҚШ доллары деңгейінде болады";
жетінші абзацтағы "8,7" деген сандар "7,8" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "114,7" деген сандар "111,5" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған мемлекеттік реттеуіштері" деген 2-бөлім осы каулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен мақұлданған "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған маңызды көрсеткіштерінің болжамы" деген 3-бөлім осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген "2007-2009 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тізбесі" деген 4-бөлім осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

5)  раздел 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно  приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Секретно.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2007 года N 953-1
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 августа 2006 года N 822

5) көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлім осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Құпия.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 16 қазандағы
N 953-1 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 25 тамыздағы
N 822 қаулысымен
бекiтiлген

2061,2
109,8
2524,5
109,8
3089,4
109,3
3680,6
109,3
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2007 года N 953-1
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 августа 2006 года N 822
Раздел 4. Перечень действующих и разрабатываемых
государственных и отраслевых (секторальных)
программ на 2007-2009 годы
Астана, 2007 год
Перечень действующих и разрабатываемых государственных и
отраслевых (секторальных) программ на 2007-2009 годы
N
п/п
N
д
е
й
с
т
в
у
ю
щ
и
х
Г
П
N
р
а
з
р
а
б
а
т
ы
в
а
е
м
ы
х
Г
П
N
дей-
ст-
вую-
щих
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
N
раз-
раба-
ты-
вае-
мых
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
Наименование
программы
(нормативный
правовой акт,
которым
утверждена
Программа или
основание
разработки
Программы)
Пе-
риод
реа-
лиза-
ции
Ответ-
ственные
испол-
нители
Предполагаемые
расходы
(млн. тенге)
республиканский
бюджет
Коли-
чество
2006
г.
2007
г.
2008
г.
2009
г.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Администрация Президента
Республики Казахстан (101)
Разрабатываемые государственные и
отраслевые (секторальные) программы
1
1
Общенациональная
программа демо-
кратических
реформ
Адми-
нист-
рация
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
0,0
0,0
0,0
0,0
Итого по
государственному
органу:
1 0,0 0,0 0,0 0,0
государственные
программы
1
0,0
0,0
0,0
0,0
- из них
разрабатываемые
1
0,0
0,0
0,0
0,0
Национальная комиссия по делам
семьи и гендерной политике при
Президенте Республики Казахстан
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
2
1
Стратегия
гендерного
равенства в
Республике
Казахстан на
2006-2016 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
29 ноября 2005
года N 1677)
2006-
2016
Нацио-
нальная
комис-
сия по
делам
семьи и
гендер-
ной
поли-
тике
при
Прези-
денте
Респуб-
лики
Казах-
стан
0,0
0,0
0,0
0,0
Итого по
государственному
органу:
1 0,0 0,0 0,0 0,0
государственные
программы
1
0,0
0,0
0,0
0,0
- из них
действующие
1
0,0
0,0
0,0
0,0
Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан (104)
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
3
1
Государственная
программа
обеспечения
информационной
безопасности и
защиты государ-
ственных секре-
тов Республики
Казахстан на
2005-2007 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
31 марта 2005
года N 1532 дсп)

2061,2
109,8
2524,5
109,8
3089,4
109,3
3680,6
109,3
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 16 қазандағы
N 953-1 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 25 тамыздағы
N 822 қаулысымен
бекітілген
4-бөлiм. 2007-2009 жылдарға арналған қолданыстағы және
әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық)
бағдарламалардың тізбесі
р/с N
қол-
да-
ныс-
тағы
МБ
N
әзірле
не
тін
МБ
N
са-
ла-
лық
бағ
дар
-ла
ма-
лар
дың
N
әзір
-ле-
не-
тін
са-
ла-
лық
бағ-
дар-
ла-
ма-
лар-
дың
N
Бағдарлама-
ның атауы
(Бағдарлама
немесе
бағдарламаны
әзiрлеу
негiздемесi
бекітiлген
нормативтік
құқықтық
акт)
Іске
асыру
кезеңі
Жауапты
орындау-
шылар
Болжамды
шығыстар
(млн. теңге)
Саны
республикалық
бюджет
2006 ж.
2007 ж.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігі
(101)
Әзірленетін мемлекеттік
және салалық (секторалдық)
бағдарламалар
1
1
Демократия-
лық
реформалар-
дың жалпы
ұлттық
бағдарламасы
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Прези-
дентінің
Әкімші-
лігі
0,0
0,0
Мемлекеттiк орган
бойынша жиыны:
1
0,0
0,0
мемлекеттiк
бағдарла-
малар:
1
0,0
0,0
- оның
iшiнде
әзірлене-
тіндері
1
0,0
0,0
Қазақстан Республикасы Президентінің
жанындағы отбасы істері және гендерлік
саясат жөніндегі ұлттық комиссия
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
2
1
Қазақстан
Республика-
сында
2006-2016
жылдарға
арналған
Гендерлік
теңдік
стратегиясы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2005
жылғы 29
қарашадағы
N 1677
Жарлығы)
2006-
2016
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Президе-
нтінің
жанындағы
отбасы істері
және
гендерлік
саясат
жөніндегі
ұлттық
комиссия
0,0
0,0
Мемлекеттік орган
бойынша жиыны:
1
0,0
0,0
мемлекеттік
бағдарлама-
лар :
1
0,0
0,0
- оның
ішінде
қолданыста-
ғылары
1
0,0
0,0
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі (104)
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
3
1
Қазақстан
Республика-
сының
ақпараттық
қауіпсізді-
гін
қамтамасыз
етудің және
мемлекеттік
құпияларын
қорғаудың
2005-2007
жылдарға
арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 2005
жылғы 31
наурыздағы
N 1532 қбү
Жарлығы)

2005-
2007
Канце-
лярия
Пре-
мьер-
Мини-
стра
Респуб-
лики
Казах-
стан
356,1
278,0
0,0
0,0
Итого по государ-
ственному органу:
1 356,1 278,0 0,0 0,0
государственные
программы
1
356,1
278,0
0,0
0,0
- из них действующие
1
356,1
278,0
0,0
0,0
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан (206)
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные) программы
4
1
Государственная
программа
Республики
Казахстан
"Возрождение
исторических
центров Шелко-
вого пути, сох-
ранение и пре-
емственное раз-
витие культурно-
го наследия тюр-
коязычных госу-
дарств, создание
инфраструктуры
туризма"
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
27 февраля 1998
года N 3859,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
28 октября 1998
года N 1096)
1998-

2005-
2007
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі
356,1
278,0
Мемлекеттік орган бойынша жиыны:
1
356,1
278,0
мемлекеттік
бағдарлама-
лар :
1
356,1
278,0
- оның
ішінде
қолданыста-
ғылары
1
356,1
278,0
Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлігі (206)
Қолданыстағы мемлекеттік және салалық
(секторалдық) бағдарламалар
4
1
"Жібек
жолының
тарихи
орталықтарын
қайта
өркендету,
түркі тілдес
мемлекеттер-
дің мәдени
мұрасын
сақтау және
сабақтастыра
дамыту,
туризм
инфрақұры-
лымын жасау"
атты
Қазақстан
Республика-
сының
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президенті-
нің 1998
жылғы 27
ақпандағы N
3859
Жарлығы,
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы
28 қазандағы
N 1096
қаулысы)
1998-

280000
273
Махамбетская
межрайонная
туберкулезная
больница на
100 коек в
селе Сарыто-
гай Махам-
бетского ра-
йона Атыраус-
кой области
МЗ
2008-
2009
998000
400000
598000
274
Строительство
районной
поликлиники
на 250 посе-
щений в смену
в селе Аккис-
тау Исатайс-
кого района
Атырауской
области
МЗ
2008-
2009
400000
200000
200000
275
Строительство
районной
больницы на
75 коек с
поликлиникой
на 100
посещений в
селе Аксуат
Тарбагатай-
ского района
Восточно-
Казахстанской
области
МЗ
2006-
2007
723495
31206
692289
276
Строительство
туберкулезной
больницы на
50 коек в
селе Акжар
Тарбагатай-
ского района
Восточно-
Казахстанской
области
МЗ
2006-
2007
294740
35000

280000
273
Атырау
облысы
Махамбет
ауданы
Махамбет
селосында
ауысымға
250 адам
қабылдай-
тын
аудандық
аурухана
салу
ДСМ
2008-2009
998000
400000
598000
274
Атырау
облысы
Исатай
ауданы
Аққыстау
ауылында
250 адам
қабылдай-
тын
аудандық
емхана
салу
ДСМ
2008-2009
400000
200000
200000
275
Шығыс
Қазақстан
облысы
Тарбаға-
тай
ауданының
Ақсуат
кентінде
100 адам
қабылдай-
тын
емханасы
бар 75
төсектік
аудандық
аурухана
салу
ДСМ
2006-2007
723495
31206
692289
276
Шығыс
Қазақстан
облысы
Тарбаға-
тай
ауданының
Ақжар
селосында
50
төсектік
туберку-
лез
аурухана-
сын салу
ДСМ
2006-2007
294740
35000

2007
51388
51388
360
Реконструкция
и строитель-
ство системы
водоснабжения
села Бесагаш
(II очередь)
Талгарского
района
Алматинской
области
МСХ
2007
57985
57985
361
Реконструкция
и строи-
тельство сис-
темы водо-
снабжения
села Чунджа
Уйгурского
района
Алматинской
области
МСХ
2007-
2009
293709
137319
50000
106390
362
Реконструкция
и строи-
тельство
водозаборных
сооружений и
водовода сис-
тем водоснаб-
жения города
Уштобе
Каратальского
района
Алматинской
области
МСХ

2007
51388
51388
360
Алматы
облысы
Талғар
ауданының
Бесағаш
ауылын
сумен
қамтама-
сыз ету
жүйеле-
рінің
құрылысы
және
қайта
жаңарту.
2-кезек
(сметалық
бағасын
қайта
есептеу)
АШМ
2007
57985
57985
361
Алматы
облысы
Ұйғыр
ауданының
Шонжа
ауылын
сумен
қамтама-
сыз ету
жүйелері-
нің
құрылысы
және
қайта
жаңарту
АШМ
2007-2009
293709
137319
50000
106390
362
Алматы
облысы
Қаратал
ауданы
Үштөбе
қаласын-
да су
құбырла-
рын және
су өткізу
желілерін
қайта
жаңғырту
және салу
АШМ

2007-
2009
808165
100000
400000
308165
363
Водоснабжение
сельского
микрорайона
поселка Акжар
Карасайского
района
Алматинской
области
(бурение
разведочно-
эксплуата-
ционной
скважины)
МСХ
2007
47819
47819
364
Реконструкция
и строитель-
ство системы
водоснабжения
села Ельтай
Каратальского
района
Алматинской
области
(корректиров-
ка сметной
стоимости)
МСХ
2007
19558
19558
365
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водо-
проводные
сети в селе
Орлы Курман-
газинского
района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008

2007-
2009
808165
100000
400000
308165
363
Алматы
облысы
Қарасай
ауданының
Ақжар
ауылын-
дағы
тұрғын-
дар шағын
ауданын
сумен
жабдық-
тау (Барлау-
эксплуа-
тациялық
скважи-
насын
бұрғылау)
АШМ
2007
47819
47819
364
Алматы
облысы
Қаратал
ауданының
Елтай
ауылын
сумен
қамтама-
сыздан-
дыру
жүйесінің
құрылыс
және
қайта
жаңғырту
(сметалық
бағасын
қайта
түзету)
АШМ
2007
19558
19558
365
Атырау
облысы
Құрман-
ғазы
ауданы
Өрлі
селосын-
дағы
шығыр су
тазартқыш
және
поселке
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2008

86046
40000
46046
370
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водо-
проводные
сети в селе
Приморье Кур-
мангазинского
района
Атырауской
области
(корректиров-
ка)
МСХ
2007
54694
54694
371
Блочные
водоочистные
сооружения и
внутрипосел-
ковые водо-
проводные се-
ти в поселке
городского
типа Индер-
борский
Индерского
района
Атырауской
области
МСХ
2007-
2009
341782
100000
100000
141782
372
Магистральный
водовод
Талкайран-
Бесикты и
внутрипосел-
ковый водо-
провод в по-
селке Бесикты
города Атырау
Атырауской
области
МСХ
2007-
2008
142557
100000

86046
40000
46046
370
Атырау
облысы
Құрман-
ғазы
ауданы
Приморье
селосын-
дағы
блоктық
су
тазарту
құрылғы-
лары және
село іші
су құбыр
желілері
(Коррек-
тировка)
АШМ
2007
54694
54694
371
Атырау
облысы
Индер
ауданы
Индербор
кентінде-
гі шығыр
су тазар-
тқышы
және кент
ішіндегі
су
құбырлары
АШМ
2007-2009
341782
100000
100000
141782
372
Атырау
қаласы
Бесікті
поселке-
сіндегі
су құбыры
және
"Талқай-
ран-Бе-
сікті
магис-
тралды су
құбыры"
АШМ
2007-2008
142557
100000

50000
300000
300988
468
Модернизация
водопроводных
сооружений,
насосной
станции 1
подъема и
водопроводных
сетей в селе
Песчанное
Качирского
района
МСХ
2007-
2008
54756
30000
24756
469
Реконструкция
водопровода в
селе Жылы-
Булак Щербак-
тинского
района
Павлодарской
области
МСХ
2007-
2008
71002
30000
41002
470
Водоснабжение
сельских
населенных
пунктов Уали-
хановского и
Акжарского
районов (II-я
очередь)
Северо-Казахс-
танской об-
ласти. Водо-
вод "Водоза-
бор-насосная
станция 2
подъема в
селе Чехово".
Село Чехово
Уалихановско-
го района
МСХ
2006-
2008

50000
300000
300988
468
Павлодар
облысы
Қашыр
ауданы
Песчаное
ауылының
суқұбыры
құрылысын
, насос
станциясы
ның
бірінші
көтермесі
мен су
құбыры
желісін
модерниза
циялау
АШМ
2007-2008
54756
30000
24756
469
Павлодар
облысы
Шарбақты
ауданы
Жылы-Бұла
қ селосы
су құбырын
қайта
жаңғырту
АШМ
2007-
2008
71002
30000
41002
470
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Уәлиханов
және
Ақжар
аудандары
ның
ауылдық
елді
мекендері
н сумен
жабдықтау
(ІІ
кезек).
"Чехово
ауылында
2 көтергі
шті су
тарту-сор
ғы
станциясы"
Уәлиханов
ауданы
Чехово
селосы
АШМ
2006-2008

км 0-8,6,
длина 8,6 км
МТК
2007-
2008
199682
129754
69928
537
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога ОК-
50 подъезд к
селу Достык-
2, км 3-7,
длина 3,9 км
МТК
2007
76628
76628
538
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области.
Автодорога
ОК-50 подъезд
к селу 20 лет
Казахстана
км 0-5,
длина 5 км
МТК
2007
114850
114850
539
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога ОК-
52 Капланбек-
Жибек жолы,

0-8,6 км,
ұзындығы 8,6 км
Алматы-
Ташкент,
Қызыл-
Сарқырама
ауылына
кіреберіс
Р/ДА
автомо-
көлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
199682
129754
69928
537
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерде
автожолды
қайта
жаңарту.
3-7 км,
ұзындығы
3,9 км
Достық-2
ауылына
кіреберіс
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007
76628
76628
538
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендерд
е
автожолды
қайта
жаңарту.
0-5 км,
ұзындығы
5 км
Қазақстан
ға 20 жыл
ауылына
кіреберіс
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007
114850
114850
539
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендер
де автожолды
қайта
жаңарту.

2007
129714
129714
653
Сейсмоусиление
и восстанови-
тельные работы
здания цент-
ральной район-
ной больницы в
поселке Балпык
би Коксуского
района Алма-
тинской облас-
ти. 2-ая
очередь
МЗ
2007
158632
158632
654
Строительство
Казахского
театра имени
Сакена Сейфул-
лина на 700
мест в городе
Караганде
МКИ
2006-
2009
2099426
200000
700000
799426
400000
655
Реконструкция
Дома культуры
в селе Шамал-
ган Карасай-
ского района
Алматинской
области
МКИ
2007
93000
93000
656
Сооружение на-
весной конст-
рукции над
раскопами в
городище Отрар
и городищах
Отрарского
оазиса Южно-
Казахстанской
области
МКИ
2007
54000
54000
657
Строительство
профессиональ-
ной школы на
360 мест в го-
роде Каркара-
линске Кара-
гандинской
области
МОН
2007-
2008

2007
129714
129714
653
Алматы
облысы
көксу
ауданыны
ң Балпық
би
ауылында
ғы
орталық
аудандық
аурухана
ғимаратының
сейсмика
ға
төзімділ
гін
күшейту
және
қалпына
келтіру
жұмыстар
.
2-ші
кезек
ДМ
2007
158632
158632
654
Қарағанд
ы
қаласынд
а Сәкен
Сейфулли
н
атындағы
700
орындық
Қазақ
драма
театрын
салу
МАМ
2006-2009
2099426
200000
700000
799426
400000
655
Алматы
облысы
Қарасай
ауданы-
ның
Шамалған
селосын-
дағы
Мәдениет
үйін
қайта
жаңарту
МАМ
2007
93000
93000
656
Оңтүстік
Қазақ-
стан
облысы
Отырар
қаласын-
да және
Отырар
оазисі-
нің
қалала-
рында
қазба-
лардың
үстінен
аспалы
конст-
рукция
құру
МАМ
2007
54000
54000
657
Қара-
ғанды
облысы-
ның
Қарқа-
ралы
қаласын-
да 360
орындық
кәсіптікмектеп
салу
БҒМ
2007-2008

Республики Казахстан на 2003-2015 годы
1
АО "Фонд
устойчивого
развития
"Қазына"
МИТ
34593600
204840000
Для повышения и стимулирования инвес-
тиционной и инновационной активности
во всех секторах экономики. Проведе-
ние мероприятий, связанных с продви-
жением экспорта и привлечением инвес-
тиций в несырьевой сектор экономики
путем повышения эффективности инсти-
тутов развития. Создание фонда
"Kazyna Capital Management" (казах-
станско-китайский фонд совместного
инвестирования) - 39140000 тыс. тенге.
Для последующего рефинансирования инс-
титутами развития реализации крупных,
перспективных инвестиционных проектов,
а также финансирование проектов малого
и среднего бизнеса, относящихся к
реальному сектору экономики.
Итого по
Программе:
204840000
Программа по комплексному решению проблем бывшего
Семипалатинского испытательного полигона на 2005-2007 годы
2
Создание
технопарка
"Парк
ядерных
технологий
в городе
Курчатове"
МЭМР
1100000
3470000
Для строительства инфраструктуры Парка
ядерных технологий в городе Курчатове,
содействия развития производств атом-
ной отрасли и привлечения инвестиций в
наукоемкие технологии
Итого по
Программе:
3470000
Государственная программа "Развитие космической
деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"
3
АО "Нацио-
нальная
компания
"Казкосмос"
НКА
1300000
8224165
Строительство и реконструкция зданий
для специализированного конструктор-
ского бюро в городе Байконыре, начало
проведения работ по созданию космичес-
кой системы дистанционного зондирова-
ния Земли Республики Казахстан
4
АО "Респуб-
ликанский
центр
космической
связи и
электромаг-
нитной сов-
местимости
радиоэлек-
тронных
средств"
АИС
1680000
8510000
Проведение работ по созданию и запуску
национального геостационарного спутни-
ка связи и вещания "KazSat-2"
Итого по
Программе:
16734165
Программа развития почтово-сберегательной
системы на 2005-2010 годы
5
Увеличение
уставного
капитала АО
"Самрук"
МЭБП
1800000
4533728
Развитие почтовой инфраструктуры в
сельской местности, строительство и
техническая укрепленность 247 сельских
отделений связи, приобретение мебели
для оснащения операционных залов отде-
лений почтовой связи и сельских авто-
мобилей общего назначения, приобрете-
ние 10 почтовых вагонов - 2533728
тыс. тенге.
Развитие сельской связи путем увеличе-
ния уставного капитала АО "Казахтеле-
ком" - 2000000 тыс. тенге.
Итого по
Программе:
4533728
Программа развития отрасли
гражданской авиации на 2006-2008 годы
6
АО "Каз-
авиализинг"
МТК
1874425
Увеличение уставного капитала АО для
централизованного закупа специальной
техники
Итого по
Программе:
1874425
Транспортная стратегия Республики Казахстан до 2020 года
7
АО "Казаэ-
росервис"
МООС
874000
Увеличение уставного капитала АО "Каз-
аэросервис" на закуп:
- полного комплекта метеорологических
датчиков и метеорологических радиоло-
каторов для взлетно-посадочной полосы
аэропортов гг. Алматы, которые будут
сертифицированы по категории III В;
- автоматизированной системы метеоро-
логических измерений метеовеличин в
аэропортах городов Актау, Костанай,
Павлодар
Итого по
Программе:
874000
Государственная программа борьбы с коррупцией

дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы
1
"Қазына"
орнықты даму
қоры" АҚ
ИСМ
34593600
204840000
Экономиканың барлық
секторларында
инвестициялық және
инновациялық
белсенділікті
арттыру және
ынталандыру үшін.
Даму институттарының
тиімділігін арттыру
жолымен экспортты
ілгерлетуге және
экономиканың
шикізаттың емес
секторына
инвестициялар
тартуға байланысты
іс-шаралар өткізу.
"Kazyna Capital
Management"
(қазақстандық-қытай-
лық бірігіп
инвесторлау фонды)
Фондын құру -
39140000 мың теңге
Даму институттарының
ірі, перспективті
инвестициялық
жобаларды, сонымен
қатар экономиканың
нақты секторына жа-
татын шағын және
орта бизнес
жобаларын жүзеге
асыру үшін әрі қарай
қайта қаржыландыруға
арналған
Бағдарлама бойынша жиыны:        204840000
Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының проблемаларын кешенді
шешу жөніндегi 2005-2007 жылдарға арналған бағдарлама
2
"Курчатов
қаласындағы
ядролық
технологиялар
паркi"
технопаркін құру
ЭМРМ
1100000
3470000
Курчатов қаласындағы
ядролық технологиялар
паркінің
инфрақұрылымын салу,
атом саласы өндірі-
сінің дамуына
жәрдемдесу және
ғылымды қажетсінетін
технологияларға
инвестициялар тарту
үшін
Бағдарлама бойынша жиыны:         3470000
"Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған
ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасы
3
"Қазғарыш"
ұлттық
компаниясы" АҚ
ҰҒА
1300000
8224165
Байқоңыр қаласында
мамандандырылған
конструкторлық бюро
үшін ғимарат салу
және қайта жаңарту,
Қазақстан
Республикасының
жерді қашықтықтан
зондтаудың ғарыштық
жүйесін құру
жөніндегі жұмысты
жүргізуді бастау
4
"Ғарыштық
байланыс және
радиоэлектрондыққұралдардың
электромагниттік
үйлесімділігі
республикалық
орталығы" АҚ
АБА
1680000
8510000
"KazSat-2" байланыс
және хабар тарату
ұлттық геостационарлық
спутнигін жасау және
ұшыру жөнінде
жұмыстарды жүргізу
Бағдарлама бойынша жиыны:       16734165
Почта-жинақ жүйесін дамытудың 2005-2010 жылдарға
арналған бағдарламасы
5
"Самұрық" АҚ
жарғылық
капиталын
ұлғайту
ЭБЖМ
1800000
4533728
Ауылдық жерлерде
почта инфрақұрылымын
дамыту, ауылдық 247
байланыс бөлімшеле-
рін салу және
техникалық нығайту,
почта байланысы
бөлімшелерінің
операциялық залдарын
жарақтандыру үшін
жиһаз және жалпы
мақсаттағы ауылдық
автомобильдер сатып
алу, 10 почта
вагонын сатып алу.
"Қазақтелеком" АҚ
жарғылық қорын
ұлғайту арқылы ауылдық байланысты
дамыту - 2000000 мың
теңге
Бағдарлама бойынша жиыны:        4533728
Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға
арналған бағдарламасы
6
"Қазавиализинг"
АҚ
ККМ
1874425
Арнайы техниканы
орталықтандырылған
сатып алу үшін
АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
Бағдарлама бойынша жиыны:         1874425
2020 жылға дейінгі Қазақстан Республикасының көлік стратегиясы
7
"Қазаэросервис" АҚ
Қоршағанортамині
874000
Мыналарды:
- III В санаты
бойынша
сертификатталатын
Алматы, Шымкент
қалалары
әуежайларының
ұшу-қону жолағы үшін
метеорологиялық
датчиктер мен
метеорологиялық
радиолокаторлардың
толық жиынтығын;
- Ақтау, Қостанай,
Павлодар қалаларының
әуежайларында
метеошамалардың
метеорологиялық
өлшемдерінің
автоматтандырылған
жүйесін сатып алуға "Қазаэросервис"
АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
Бағдарлама бойынша жиыны:       874000

на 2006-2010 годы
8
РГП "Центр
по исследо-
ванию
финансовых
нарушений"
Счет-
ный
Коми-
тет
10920
Для создания центра по проведению
исследований финансовых нарушений в
рамках Государственной программы
борьбы с коррупцией
Итого по
Программе:
10920
Государственная программа развития науки в
Республике Казахстан на 2007-2012 годы
9
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Фонд
науки"
МОН
1873791
Для дальнейшего содействия развитию
научных исследований, опытно-конструк-
торских работ, а также привлечения
инвестиций со стороны частного сектора
Итого по
Программе:
1873791
Государственная программа развития города Алматы
на 2003-2010 годы
10
Создание
АО "Регио-
нальный
финансовый
центр"
города
Алматы
АРДРФЦГА
1500000
С целью создания условий для размеще-
ния ценных бумаг нерезидентов на
торговой площадке АО "Региональный
финансовый центр" города Алматы
Итого по
Программе:
1500000
Вне программ
11
Приобрете-
ние здания
для АО
"Фонд ус-
тойчивого
развития
"Қазына"
КПМ
2500000
3000000
Для выкупа административного здания
для АО "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
12
Фомирова-
ние устав-
ного капи-
тала РГП
"Республи-
канский
детский
реабилита-
ционный
центр"
МЗ
10920
Для создания предприятия по управлению
Республиканским детским реабилитацион-
ным центром
13
Создание
АО "Между-
народный
центр при-
граничного
сотрудни-
чества
"Хоргос"
МИТ
1100000
5000000
Для создания современного международ-
ного транспортно-торгового узла на
приграничной территории путем строи-
тельства транспортно-логистических
терминалов, административного центра с
соответствующей инфраструктурой в
соответствии с технико-экономическим
обоснованием проекта
14
Создание
АО "Соци-
ально-
предприни-
мательская
корпора-
ция"
МИТ
14000000
На создание 7-ми центральных офисов и
9-ти областных филиалов АО "Социально-
предпринимательская корпорация". Про-
ведение мероприятий по развитию новых
конкурентоспособных производств и
технологий с участием отечественного
и иностранного капитала
15
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Центр
развития
торговой
политики"
МИТ
200000
Для формирования и развития торговой
политики Республики Казахстан, с целью
диверсификации экономики и стимулиро-
вания производства с высокой добавлен-
ной стоимостью
16
Институци-
ональное
развитие
средств
массовой
информации
МКИ
3502164
На увеличение уставного капитала АО
ТРК "Казахстан", АО "РГ Казахстанская
правда", АО "РГ Егемен Казахстан", АО
"Национальная компания "Казахстанское
информационное агентство"
17
Увеличение
уставного
капитала
АО "Казах-
стан ГИС
центр"
МО
145500
На разработку проектно-сметной доку-
ментации и начало реконструкции воен-
ного санатория "Золотые пески" в горо-
де Капшагае Алматинской области для
обеспечения санаторно-курортного лече-
ния военнослужащих
18
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Нацио-
нальный
научно-
технологи-
ческий
холдинг
"Самгау"
МОН

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
8
"Қаржылық
бұзушылықтарды
зерттеу
орталығы" РМК
Есеп
комите
ті
10920
Коррупциямен күрес
мемлекеттік
бағдарлама
шеңберінде қаржылық
бұзушылықтарды
зерттеуге арналған
орталықты құру
Бағдарлама бойынша жиыны:       10920
Қ азақстан Республикасында ғылымды дамытудың 2007-2012 жылдарға
арналған мемлекеттік бағдарламасы
9
"Ғылым қоры"
АҚ-ның жарғылық
капиталын
қалыптастыру
БҒМ
1873791
Ғылыми зерттеулерді,
тәжірибелік-
конструкторлық
жұмыстарды дамытуға
одан әрі жәрдем
көрсету, сондай-ақ
жеке меншік сектор
тарапынан
инвестициялар тарту
үшін
Бағдарлама бойынша жиыны:         1873791
Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарламасы
10
Алматы
қаласының
"Өңірлік қаржы
орталығы" АҚ
құру
АҚАҚОҚРА
1500000
Алматы қаласының
"Өңірлік қаржы
орталығы" АҚ сауда
алаңында резидент
еместердің бағалы
қағаздарын
орналастыру үшін
жағдай жасау
мақсатында
Бағдарлама бойынша жиыны:        1500000
Бағдарламалардан тыс:
11
"Қазына"
орнықты даму
қоры" АҚ үшін
ғимарат сатып
алу
ПМК
2500000
3000000
"Қазына" орнықтыру
даму қоры" АҚ үшін
әкімшілік ғимарат
сатып алу үшін
12
"Республикалық
балалар
сауықтыру
орталығы" РМК
жарғылық
капиталын құру
ДСМ
10920
Республикалық
балалар сауықтыру
орталығын басқаратын
кәсіпорынға
13
"Қорғас"
халықаралық
шекара маңы
ынтымақтастығы
орталығы" АҚ
құру
ИСМ
1100000
5000000
Жобаның
техника-экономикалық
негіздемесіне сәйкес
көліктік-логистика-
лық терминалдар,
тиісті инфрақұрылымы
бар әкімшіліктік
орталық салу жолымен
шекара маңы
аумағында қазіргі
заманғы халықаралық
көліктік-сауда
торабын құру үшін
14
"Әлеуметтік-
кәсіпкерлік
корпорация" АҚ
құру
ИСМ
14000000
"Әлеуметтік-кәсіп-
керлік корпорация"
АҚ-ның 7 орталық
кеңсесін және 9
облыстық филиалын
құруға. Отандық
және шетелдік
капиталдың
қатысуымен бәсекеге
қабілетті жаңа
өндірістер мен
технологияларды
дамыту жөніндегі
іс-шараларды өткізу
15
"Сауда саясатын
дамыту орталығы"
АҚ-ның жарғылық
капиталын
қалыптастыру
ИСМ
200000
Экономиканы
әртараптандыру және
қосылған құны
жоғары өндірісті
ынталандыру
мақсатында
Қазақстан
Республикасының
сауда саясатын
қалыптастыру және
дамыту үшін
16
Бұқаралық
ақпарат
құралдарын
институционалды
дамыту
МАМ
3502164
"Қазақстан" ТРК АҚ,
"Казахстанская
правда РГ" АҚ,
"Егемен Қазақстан
РГ", "Қазақстандық
ақпараттық агенттік"
Ұлттық компаниясы"
АҚ жарғылық
капиталын ұлғайтуға
17
"Қазақстан ГАЖ
Орталығы" АҚ
жарғылық
капиталын
ұлғайту
БҒМ
145500
Әскери
қызметшілердің
санаториялық
курорттық емін
қамтамасыз етуге
Алматы облысы
Қапшағай
қаласындағы "Алтын
құм" әскери
санаториясының
жобалық-сметалық
құжаттамасын
дайындауға және
қайта құрылысын
бастауға
18
"Самғау" Ұлттық ғылыми
техникалық
холдингі" АҚ
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
БҒМ

15299654
На формирование уставного капитала АО
"ННТХ "Самгау" - 100000 тыс. тенге.
На техническую модернизацию и развитие
АО "Казтелерадио" - 2999654 тыс. тенге
На создание благоприятных условий с
целью формирования и развития
конкурентоспособного сектора
телерадиовещания - 12200000 тыс. тенге
19
Организа-
ция дея-
тельности
АО "Финан-
совый
центр"
путем уве-
личения
уставного
капитала
на обеспе-
чение
гарантиро-
вания сту-
денческих
кредитов в
банках
второго
уровня
МОН
350000
350000
На обеспечение гарантирования кредитов
в банках второго уровня
20
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Нацио-
нальный
холдинг
КазАгро"
МСХ
27275600
Формирование уставного капитала АО
"Национальный холдинг КазАгро для
стимулирования эффективного развития
агропромышленного сектора и повышения
его конкурентоспособности на внутрен-
них и внешних рынках в том числе:
1) АО "Аграрная кредитная корпорация"
- 9208900 тыс. тенге для реализаций
мероприятий, предусмотренных Концеп-
цией устойчивого развития АПК РК на
2006-2010 годы: в том числе обеспече-
ние льготными кредитными ресурсами
сельхозтоваропроизводителей;
2) АО "КазАгроФинанс" - 7000000 тыс.
тенге для закупа сельскохозяйственной
техники и оборудования для последующей
передачи в лизинг, закупа технологи-
ческого оборудования и специальной
техники для субъектов агропромышленно-
го комплекса (АПК) для последующей пе-
редачи в лизинг, финансирования приоб-
ретения технологического оборудования
по переработке сельскохозяйственной
продукции для субъектов АПК;
3) АО "Фонд гарантирования исполнения
обязательств по зерновым распискам" -
500000 тыс. тенге с целью поддержания
на необходимом уровне системы гаранти-
рования зерна;
4) АО "Mал өнімдері корпорациясы" -
2969700 тыс. тенге для формирования
инфраструктуры экспорта животноводчес-
кой продукции через развитие сети за-
готовительных пунктов и откормочных
площадок для сельскохозяйственных жи-
вотных и проведения закупочных опера-
ций для формирования и поставки на
экспорт животноводческой продукции;
5) АО "Продовольственная контрактная
корпорация" - 3730700 тыс. тенге для
строительства завода по производству
сортового семенного материала хлопчат-
ника; для строительства завода по глу-
бокой переработке зерна; для увеличе-
ния пропускной способности зернового
терминала в порту Актау; для строи-
тельства мельничного комплекса в порту
Баку (Азербайджанская Республика); для
строительства и оснащения зернового
терминала в комплексе с мельницей в
порту Поти (Грузия), строительства
зернового терминала в порту Амирабад
(Исламская Республика Иран), для
строительства завода по производству
биодизеля, завода по производству
биоэтанола, строительства оптового
рынка в городе Астане;

15299654
"Самғау" ҰҒТХ" АҚ
жарғылық капиталын
қалыптастыруға - 100000 мың теңге.
"Қазтелерадио" АҚ
техникалық
жаңаландыруы мен
дамуына - 2999654
мың теңге.
Телерадиохабардың
бәсекеге қабілетті
секторын қалыптасты-
ру және дамыту
мақсатында қолайлы
жағдайлар жасауға -
12200000 мың теңге
19
Екінші
деңгейдегі
банктерде
студенттік
кредиттерге
кепілдік беруді
қамтамасыз
етуге жарғылық
капиталын
ұлғайту
жолымен "Қаржы
орталығы" АҚ
қызметін
ұйымдастыру
БҒМ
350000
350000
Екінші деңгейдегі
банктерде
кредиттерге
кепілдік беруді
қамтамасыз етуге
20
"ҚазАгро Ұлттық
холдинг" АҚ
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
АШМ
27275600
Агроөнеркәсіптік
сектордың тиімді
дамуын ынталандыру
және оның
бәсекелестік
қабілетін ішкі және
сыртқы рыноктарды
көтеру үшін
"ҚазАгро Ұлттық
холдинг" АҚ
жарғылық капиталын
қалыптастыру, оның
ішінде:
1) 2006-2010 жылға
арналған ҚР АӨК
тұрақты дамыту
тұжырымдамасында
көзделген
іс-шараларды іске
асыру үшін: оның
ішінде жеңілдікті
кредиттік
ресурстармен
қамтамасыз етуге
"Аграрлық кредит
корпорациясы" АҚ -
9208900 мың теңге;
2) Кейіннен
лизингке беру үшін
ауыл шаруашылығы
техникасын және
құрал-жабдығын,
агроөнеркәсіптік
кешен (АӨК)
субъектілеріне
технологиялық
құрал-жабдықты және
арнайы техниканы
сатып алу үшін, АӨК
субъектілері үшін
ауылшаруашылығы
өнімдерін қайта
өңдеу жөніндегі
технологиялық
құрал-жабдық сатып
алуды қаржыландыру
үшін "ҚазАгроҚаржы"
АҚ - 7000000 мың
теңге;
3) Астыққа кепілдік
беру жүйесін
қажетті деңгейде
ұстау мақсатында -
500000 мың теңге
"Астық қолхаттары
бойынша
міндеттемелердің
орындалуына
кепілдік беру қоры"
АҚ;
4) Ауыл шаруашылығы
жануарлары үшін
дайындау пункттері
желісі мен семірту
алаңдары желісін
дамыту арқылы мал
шаруашылығы өнімдері
экспортының
инфрақұрылымын
қалыптастыру және
мал шаруашылығы өнімін қалыптастыру
және экспортқа
шығару үшін сатып
алу операцияларын
жүргізуге - 2969700
мың теңге "Мал
өнімдері
корпорациясы" АҚ;
5) Қозаның сорттық
тұқым материалдарын
өндіру зауытын салу
үшін; астықты
тереңдетіп қайта
өңдеу жөніндегі
зауыт салу үшін;
Ақтау портындағы
астық терминалының
өткізу қабілетін
ұлғайту үшін; Баку
портында
(Әзірбайжан
Республикасы) ұн
тарту кешенін салу
үшін; Поти портында
(Грузия) ұн тарту
кешені бар астық
терминалын салу
және жарақтандыру,
Амирабад (Иран
Ислам Республикасы)
портында астық
терминалының
құрылысы;
биожанармай мен
биоэталон өндірісі
бойынша зауыттар
салу, Астана
қаласында көтерме
рыногының құрылысы
үшін - 3730700 мың
теңге "Азық-түлік
келісім-шарт
корпорациясы" АҚ;

6) АО "Казагромаркетинг" - 866300 тыс.
тенге для создания методического цент-
ра с целью выпуска специализированных
тематических изданий, укрепления ма-
териально-технической базы АО "Казаг-
ромаркетинг" путем приобретения зданий
/помещений для областных представи-
тельств. Строительство выставочно-
ярмарочнрго комплекса;
7) АО "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства" - 2500000 тыс.
тенге для микрокредитования сельского
населения, организации обучения сельс-
кого населения основам предпринима-
тельства и повышения квалификации ра-
ботников общества, а также на мате-
риально-техническое оснащение и доле-
вое участие в уставном капитале вновь
создаваемых микрокредитных организа-
ций.
21
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Республи-
канский
туристский
информа-
ционный
центр"
МТС
54600
Формирование уставного капитала АО
"Республиканский туристский
информационный центр" для развития
инфраструктуры туристического
кластера на территории Республики
Казахстан
22
АО "Евра-
зийский
банк
развития"
МФ
12700 000
23400000
На выплату второго транша казахстан-
ской части для формирования уставного
капитала банка
23
Приобрете-
ние акций
Междуна-
родных
финансовых
организа-
ций
МФ
357831
369494
На выполнение обязательств по
своевременной оплате членских
взносов международным финансовым
организациям
24
Увеличение
уставного
капитала
АО "Казах-
станская
ипотечная
компания"
МФ
8500000
В целях повышения ликвидности банков
второго уровня путем приобретения
прав требований по выданным ими
ипотечным кредитам, соответствующим
требованиям АО "Казахстанская
ипотечная компания"
25
Увеличение
уставного
капитала
АО "Казах-
станский
фонд
гарантиро-
вания ипо-
течных
кредитов"
МФ
1025000
В целях стабилизации выдачи ипотечных
кредитов банками второго уровня по-
средством их рефинансирования через АО
"Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов" путем гарантиро-
вания ипотечных кредитов для поддержки
рынка строительства жилья
26
Формирова-
ние устав-
ного капи-
тала АО
"Достык
Энерго"
МЭМР
1849826
Проведение мероприятий по выкупу прав
требований по обязательствам юридичес-
ких лиц Республики Казахстан перед
хозяйствующими субъектами
Туркменистана
27
АО "Куйген
жар"
УДП
522088
Увеличение уставного капитала для
увеличения объемов производства
сельскохозяйственной продукции
28
Увеличение
уставного
капитала
НАО "Теле-
радиокомп-
лекс
Президента
Республики
Казахстан"
УДП
200000
Увеличение уставного капитала АО для
приобретения оборудования, с целью
проведения качественного и оперативно-
го информационного обслуживания дея-
тельности Главы государства, его
рабочих поездок по регионам страны и
иных особо важных мероприятий
29
Секретно
Итого вне
Программ:
133391039
Перечень объектов образования на основе
государственно-частного партнерства с началом реализации
в 2007 году
N
п/п
Наименование
проекта
Проект-
ная
мощ-
ность
Общая
стоимость
Прогноз

6) Мамандандырылған
тақырыптық
басылымдар шығару
мақсатында
әдістемелік орталық
құру, облыстық
өкілдіктер үшін
ғимаратар/үй-жайлар
сатып алу жолымен
"Қазагромаркетинг"
АҚ-ның
материалдық-техника-
лық базасын нығайту
және көрмелік кешен
салу үшін - 866300
мың теңге
"Қазагромаркетинг"
АҚ;
7) Ауыл халқына
микрокредит беру,
ауыл халқын
кәсіпкерліктің
негіздеріне оқыту
және Қоғам
қызметкерлерінің
біліктілігін
арттыру үшін,
сондай-ақ
материалдық-техни-
калық жабдықтауға
және қайта құрылатын
микрокредит
ұйымдарының
жарғылық капиталына
үлестік қатысуға -
2500000 мың теңге
"Ауыл шаруашылығын
қаржылық қолдау
қоры" АҚ.
21
"Республикалық
туристтік
ақпараттық
орталық" АҚ-ның
жарғылық
капиталын
қалыптастыру
ТСМ
54600
Қазақстан
Республикасының
аумағында туристік
кластер
инфрақұрылымын
дамыту үшін
"Республикалық
туристік ақпараттық
орталық" АҚ-ның
жарғылық капиталын
қалыптастыру
22
"Еуразия даму
банкі" АҚ
Қаржы-
мині
12700000
23400000
Банктің жарғылық
капиталын
қалыптастыру үшін
қазақстандық
бөліктің екінші
траншын төлеуге
23
Халықаралық
қаржы
ұйымдарының
акцияларын
сатып алу
Қаржы-
мині
357831
369494
Халықаралық қаржы
ұйымдарына мүшелік
жарналарды уақтылы
төлеу жөніндегі
міндеттемелерді
орындауға
24
"Қазақстандық
ипотекалық
компаниясы" АҚ
жарғылық
капиталын
ұлғайту
Қаржы-
мині
8500000
"Қазақстандық
ипотекалық компания-
сы" АҚ-ның тиісті
талабымен оларға
берілген ипотекалық
кредиттер бойынша
талаптарды сатып
алу құқығы жолымен
екінші деңгейдегі
банктердің өтімділі-
гін арттыру мақса-
тында
25
"Қазақстан
ипотекалық
кредиттерге
кепілдік беру
қоры" АҚ жарғы-
лық капиталын
ұлғайту
Қаржы-
мині
1025000
Тұрғын-үй құрылысы
нарығын қолдау үшін
ипотекалық кредит-
терді кепілдендіру
жолымен "Қазақстан
ипотекалық кредит-
терге кепілдік беру
қоры" АҚ арқылы
екінші деңгейдегі
банктерді қайта
қаржыландыру арқылы
ипотекалық кредит-
терді беруді тұрақ-
тандыру мақсатында
26
"Дотық Энерго"
АҚ-ның жарғылық
капиталын қа-
лыптастыру
ЭМРМ
1849826
Түркменстан шаруашы-
лық етуші субъекті-
лері алдында Қазақс-
тан Республикасы
заңды тұлғаларының
талап ету құқығын
сатып алу бойынша іс
шаралар жүргізу
27
"Күйгенжар" АҚ
ПІБ
522088
Ауыл шаруашылығы
өнімдері өндірісінің
көлемін ұлғайту үшін
жарғылық капиталды
ұлғайту
28
"Қазақстан
Республикасы
Президентінің
телерадиокеше-
ні" ҰАҚ жарғы-
лық капиталын
ұлғайту
ПІБ
200000
Мемлекет басшысының
қызметіне, оның ел
өңірлеріне жұмыс
сапарларына және
басқа да аса маңыз-
ды іс-шараларына са-
палы әрі шұғыл
ақпараттық қызмет
көрсету мақсатында
құрал-жабдық сатып
алу үшін АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
29
Құпия
Бағдарламалардан тыс жиыны:                 133391039
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негізінде іске асыру
2007 жылы басталатын білім беру объектілерінің тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Жобалық
қуатты-
лығы
Жалпы
құны
Болжам