О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года N 102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2008 года N 13
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года N 102 "Об утверждении Программы развития кардиологической и кардиохирургической помощи в Республике Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 3, ст. 46) следующие изменения:
в Программе развития кардиологической и кардиохирургической помощи в Республике Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт Программы":
в Объемах и источниках финансирования цифры "25 050 383,0" и "21 486 116,0" заменить соответственно цифрами "25 527 021,0" и "21 962 754,0";
в таблице цифры "5 367 961,0", "25 050 383,0", "21 486 116,0" заменить соответственно цифрами "5 844 599,0", "25 527 021,0", "21 962 754,0";
в абзаце четвертом Ожидаемых результатах цифры "85" и "17" заменить соответственно цифрами "168" и "100";
в разделе 5. "Основные направления и механизм реализации Программы":
в абзаце втором подраздела 5.3. цифры "85" заменить цифрами "168";
в разделе 6. "Объемы и источники финансирования":
в абзаце втором цифры "25 050 383,0", "5 367 961,0", "21 486 116,0" заменить соответственно цифрами "25 527 021,0", "5 844 599,0", "21 962 754,0";
в разделе 7. "Ожидаемые результаты":
в абзаце четвертом цифры "85" и "17" заменить соответственно цифрами "168" и "100";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы":
в подразделе 3. "Подготовка и повышение квалификации специалистов кардиохирургического профиля":
в строке, порядковый номер 12:
в графе 2 цифры "85" заменить цифрами "168";
в графе 6 цифры "24000,0" заменить цифрами "500638,0";
в таблице "Источники предполагаемых расходов по реализации Программы":
в строке "Республиканский бюджет":
в графе "2007 год" цифры "5 367 961,0" заменить цифрами "5 844 599,0";
в графе "Итого" цифры "21 486 116,0" заменить цифрами "21 962 754,0";
в строке "Итого":
в графе "2007 год" цифры "5 367 961,0" заменить цифрами "5 844 599,0";
в графе "Итого" цифры "25 050 383,0" заменить цифрами "25 527 021,0".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 102 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 13 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында кардиологиялық және кардиохирургиялық көмекті дамытудың 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 102 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 3, 46-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында кардиологиялық және кардиохирургиялық көмекті дамытудың 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
Қаржыландыру көлемі мен көздерінде "25 050 383,0" және "21 486 116,0" деген сандар тиісінше "25 527 021,0" және "31 962 754,0" деген сандармен ауыстырылсын;
кестеде "5 367 961,0", "25 050 383,0", "21 486 116,0" деген сандар тиісінше "5 844 599,0", "25 527 021,0", "21 962 754,0" деген сандармен ауыстырылсын;
Күтілетін нәтижелердің төртінші абзацында "85" және "17" деген сандар тиісінше "168" және "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетігі" деген 5-бөлімде:
5.3-ші кіші бөлімнің екінші абзацында "85" деген сандар "168" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржыландыру көлемі мен көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацта "25 050 383,0", "5 367 961,0", "21 486 116,0" деген сандар тиісінше "25 527 021,0", "5 844 599,0", "21 962 754,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Күтілетін нәтижелер" деген 7-бөлімде:
төртінші абзацта "85" және "17" деген сандар тиісінше "168" және "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Кардиохирургиялық бейінді мамандарды даярлау және біліктілігін арттыру" деген 3-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 12-жолда:
2-бағанда "85" деген сандар "168" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағанда "24000,0" деген сандар "500638,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру бойынша болжамды шығыстардың көздері" деген кестеде:
"Республикалық бюджет" деген жолда:
"2007 жыл" деген бағанда "5 367 961,0" деген сандар "5 844 599,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген бағанда "21486 116,0" деген сандар "21962 754,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
"2007 жыл" деген бағанда "5 367 961,0" деген сандар "5 844 599,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген бағанда "25 050 383,0" деген сандар "25 527 021,0" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі