Об Есенбаеве М.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 50
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Есенбаева Мажита Тулеубековича Председателем Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

М.Т.Есенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 50 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі