О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 24 сентября 1993 года и Протокола к Соглашению о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2008 года N 147
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 24 сентября 1993 года и Протокола к Соглашению о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О намерении Республики Казахстан не становиться участником
Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 24
сентября 1993 года и Протокола к Соглашению о помощи беженцам
и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года
В соответствии со  статьей 18  Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный Комитет Содружества Независимых Государств о намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам 24 сентября 1993 года и Протокола к Соглашению о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы" келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 ақпандағы N 147 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
Жарлық Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының 18-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы Комитетін Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті