О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 557
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2008 года N 208
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 557 "Некоторые вопросы по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22, ст. 226) следующие изменения и дополнение:
в  Плане мероприятий по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Совершенствование законодательной базы проектирования и нормативно-технического обеспечения строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 14, цифры "422,48", "160,81" и "172,07*" заменить соответственно цифрами "1070,02", "797,75" и "182,67";
в строке, порядковый номер 15, цифры "299,16" и "108,56*" заменить соответственно цифрами "278,86" и "88,26";
графу 6, строки, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"Не требуются";
дополнить строкой, порядковый номер 19-1, следующего содержания:
"
19-1
Проведение
подготовительных
мероприятий по
разработке
Генеральной
схемы организации
территории
Республики
Казахстан
Нормативно-
технические
документы
МИТ
IV
квартал
2008
года
29,97
2008 г. -
29,97
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в строке, порядковый номер 20, цифры "793,34", "286,03" и "305,85*" заменить соответственно цифрами "1446,55", "922,97" и "322,12".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 маусымдағы N 557 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 наурыздағы N 208 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметі мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік нормативтер жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі кейбір мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 557  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 226-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметі мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында мемлекеттік нормативтер жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі 2006 - 2008 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Құрылыс пен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жобалаудың және оны нормативтік-техникалық қамтамасыз етудің заңнамалық базасын жетілдіру" деген 3-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 14-жолдағы "422,48", "160,81" және "172,07*" деген сандар тиісінше "1070,02", "797,75" және "182,67" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы "299,16" және "108,56*" деген сандар тиісінше "278,86" және "88,26" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Талап етілмейді";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 19-1-жолмен толықтырылсын:
"19-1
Қазақстан
Республикасы-
ның аумағын
ұйымдастырудың
бас схемасын
әзірлеу бойын-
ша дайындық
іс-шараларын
өткізу
Нормативтік-
техникалық
құжаттар
ИСМ
2008
жылғы
IV
тоқсан
29,97
2008 ж.
- 29,97
Респуб-
ликалық
бюджет
"
реттік нөмірі 20-жолдағы "793,34", "286,03" және "305,85*" деген сандар тиісінше "1446,55", "922,97" және "322,12" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі