Некоторые вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года N 236
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2007 года N 1201 "Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" следующие изменения:
в  перечне  государственных учреждений - территориальных органов Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Балхаш-Алакольское управление экологии" заменить словами "Балхаш-Алакольский департамент экологии";
в пункте 2 слова "Жайык-Каспийское управление экологии" заменить словами "Жайык-Каспийский департамент экологии";
в пункте 3 слова "Иртышское управление экологии" заменить словами "Иртышский департамент экологии";
в пункте 4 слова "Шу-Таласское управление экологии" заменить словами "Шу-Таласский департамент экологии";
в пункте 5 слова "Нура-Сарысуйское управление экологии" заменить словами "Нура-Сарысуйский департамент экологии";
в пункте 6 слова "Тобыл-Торгайское управление экологии" заменить словами "Тобыл-Торгайский департамент экологии";
в пункте 7 слова "Арало-Сырдарьинское управление экологии" заменить словами "Арало-Сырдарьинский департамент экологии";
в пункте 8 слова "Есильское управление экологии" заменить словами "Есильский департамент экологии".
3. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2008 года N 236
Перечень
переименовываемых государственных учреждений - территориальных органов
Комитета природоохранного контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
1. Балхаш-Алакольское управление экологии Комитета экологического pегулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Балхаш-Алакольский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
2. Жайык-Каспийское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Жайык-Каспийский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 236 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 желтоқсандағы N 1201  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті мемлекеттік мекемелерінің - аумақтық органдарының тізбесінде:
1-тармақтағы "Балқаш-Алакөл экология басқармасы" деген сөздер "Балқаш-Алакөл экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Жайық-Каспий экология басқармасы" деген сөздер "Жайық-Каспий экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Ертіс экология басқармасы" деген сөздер "Ертіс экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "Шу-Талас экология басқармасы" деген сөздер "Шу-Талас экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Нұра-Сарысу экология басқармасы" деген сөздер "Нұра-Сарысу экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Тобыл-Торғай экология басқармасы" деген сөздер "Тобыл-Торғай экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "Арал-Сырдария экология басқармасы" деген сөздер "Арал-Сырдария экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "Есіл экология басқармасы" деген сөздер "Есіл экология департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдансын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 наурыздағы
N№236 қаулысына
қосымша
Қайта аталатын Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің
аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің
тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Балқаш-Алакөл экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Балқаш-Алакөл экология департаменті болып.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жайық-Каспий экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жайық-Каспий экология департаменті болып.

3. Иртышское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Иртышский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
4. Шу-Таласское управление экологии Комитета экологического реагирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Шу-Таласский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
5. Нура-Сарысуйское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Нура-Сарысуйский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
6. Тобыл-Торгайское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Тобыл-Торгайский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
7. Арало-Сырдарьинское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Арало-Сырдарьинский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
8. Есильское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Есильский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология департаменті болып.
4. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шу-Талас экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шу-Талас экология департаменті болып.
5. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Нұра-Сарысу экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Нұра-Сарысу экология департаменті болып.
6. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Тобыл-Торғай экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Тобыл-Торғай экология департаменті болып.
7. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Арал-Сырдария экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Арал-Сырдария экология департаменті болып.
8. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Есіл экология басқармасы Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Есіл экология департаменті болып.