О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 и 2 февраля 2008 года N 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2008 года N 286
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 12, ст. 140):
в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 131 слова "февраль 2008 года" заменить словами "март 2008 года";
в графе 3 строки, порядковый номер 132 слова "февраль 2008 года" заменить словами "июнь 2008 года";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6 строки, порядковый номер 1 слово "Февраль" заменить словом "Июнь";
в графе 6 строки, порядковый номер 2 слово "Февраль" заменить словом "Март".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 және 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 наурыздағы N 286 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 140-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 131-жолдың 3-бағанында "2008 жылғы ақпан" деген сөздер "2008 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 132-жолдың 3-бағанында "2008 жылғы ақпан" деген сөздер "2008 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 1-жолдың 6-бағанында "Ақпан" деген сөз "Маусым" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың 6-бағанында "Ақпан" деген сөз "Наурыз" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі