О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года N 325. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549 "О составе Межведомственной Комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 22, ст. 254) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Школьника - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича Республики Казахстан;
в строке:
"Баймуратов - заместитель директора Департамента
Абилхан Есенович связи Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи, секретарь"
слова "заместитель директора Департамента связи" заменить словами "директор Департамента связи";
вывести из указанного состава Оразбакова Галыма Избасаровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі N 325 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 22, 254-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Школьник - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич сауда министрі
"Баймұратов - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әбілхан Есенұлы және байланыс агенттігінің Байланыс
департаменті директорының орынбасары,
хатшы"
деген жолдағы "Байланыс департаменті директорының орынбасары" деген сөздер "Байланыс департаментінің директоры" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов