О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года N 369
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующие изменение и дополнение:
в подпункте 10) пункта 1 слово "информатизации" заменить словом "информации";
по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в  приложении 84 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слова "KazSat" дополнить словами "и Intelsat".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 сәуірдегі N 369 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 10) тармақшасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  84-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "KazSat" деген сөзден кейін "және "Intelsat" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов