О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 375. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1170
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.11.2010 № 1170.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Кусаинова Марата Апсеметовича и заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции Кожахметова Жаната Муратовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 375 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1170 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.08 № 1170 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Марат Әпсеметұлы Құсайынов және Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау агенттігі төрағасының орынбасары Жанат Мұратұлы Қожахметов Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов