О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 и от 12 декабря 2007 года N 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года N 498
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "452102" заменить цифрами "466972";
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "35310" заменить цифрами "20440";
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
в строке "Строительство НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане" цифры "670022" заменить цифрами "1976082";
в строке "Многопрофильная больница на 300 коек при РГКП "Южно-Казахстанская государственная медицинская академия" цифры "1490000" заменить цифрами "1054647";
в строке "Многопрофильная больница на 300 коек при РГКП "Казахская государственная медицинская академия" в городе Астане" цифры "1490000" заменить цифрами "1054646";
в строке "Многопрофильная больница на 300 коек при РГКП "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова" в городе Алматы" цифры "1490000" заменить цифрами "1054647";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
в  приложении 265  к указанному постановлению:
в абзаце втором финансово-экономического результата пункта 7 цифры "1642,88" заменить цифрами "1724,13";
в  приложении 274  к указанному постановлению:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 және 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы N 498 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
09 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
001 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасындағы "452102" деген сандар "466972" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кіші бағдарламасындағы "35310" деген сандар "20440" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
016 "Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"Астана қаласында жедел жәрдем станциясы бар 240 төсектік жедел жәрдем медициналық көмек ҒЗИ салу" деген жолдағы "670022" деген сандар "1976082" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медициналық академия" РМҚК 300 төсектік көпмаманды аурухана" деген жолдағы "1490000" деген сандар "1054647" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында "Қазақ мемлекеттік медициналық академиясы" РМҚК 300 төсектік көпмаманды аурухана" деген жолдағы "1 490 000" деген сандар "1054646" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласындағы "С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті" РМҚК 300 төсекке арналған көпмаманды ауруханасы" деген жолдағы "1490 000" деген сандар "1054647" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  265-қосымшада :
7-тармақтың қаржы-экономикалық нәтижесінің екінші абзацындағы "1642,88" деген сандар "1724,13" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 274-қосымшада:

графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "НЦ педиатрии и детской хирургии" дополнить словами ", Детского клинического санатория "Алатау";
в прямом результате пункта 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
после слов ", Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" дополнить словами ", Детского клинического санатория "Алатау";
в финансово-экономическом результате после слов "расходы по оказанию санаторной" дополнить словами "и реабилитационной";
цифры "4100", "360", "158,1", "50,4" и "64,9" заменить соответственно цифрами "3500", "300", "178,9", "233,4" и "92,4".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" деген сөздерден кейін ", "Алатау" балалар клиникалық санаторийі" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың тікелей нәтижесінде:
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығын" деген сөздерден кейін ", "Алатау" балалар клиникалық санаторийіне" деген сөздермен толықтырылсын;
қаржылық-экономикалық нәтижесіндегі "санаторийлік көмек" деген сөздер "санаторийлік және оңалту көмегін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"4100", "360", "158,1", "50,4" және "64,9" деген сандар тиісінше "3500", "300", "178,9", "233,4" және "92,4" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов