Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Транспортного кодекса Республики Казахстан, проектов законов Республики Казахстан "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2008 года N 538
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Транспортного кодекса Республики Казахстан, проекты законов Республики Казахстан "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2006 года  N 927 , от 1 ноября 2006 года  N 1037 и 8 ноября 2006 года  N 1067 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Көлік кодексінің жобасын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 538 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қыркүйектегі N 927 , 2006 жылғы 1 қарашадағы N 1037 және 2006 жылғы 8 қарашадағы N 1067 қаулыларымен енгізілген Қазақстан Республикасы Көлік кодексінің жобасы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов