О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года N 550
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 17 "Об утверждении Программы реабилитации инвалидов на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 2, ст. 13) следующие изменения и дополнения:
в  Программе реабилитации инвалидов на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в  Паспорте и разделе 4 "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "25345,5" заменить цифрами "27069,5";
цифры "7043,2" заменить цифрами "7043,1";
цифры "10985,9" заменить цифрами "12709,9";
цифры "8166" заменить цифрами "5874,1";
цифры "4567,8" заменить цифрами "2275,9";
цифры "17179,5" заменить цифрами "21195,4";
цифры "6418,1" заменить цифрами "10434";
в  разделе 6 "План мероприятий по реализации Программы реабилитации инвалидов на 2006-2008 годы":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 12, цифры "31,5" заменить цифрами "24,0";
в строке, порядковый номер 13, цифры "103,2" заменить цифрами "132,4";
в строке, порядковый номер 14, цифры "390,0" заменить цифрами "407,6";
в строке, порядковый номер 15, цифры "696,1" заменить цифрами "843,1";
в строке, порядковый номер 16, цифры "1159,0" заменить цифрами "1154,7";
в строке, порядковый номер 17:
цифры "261,4" заменить цифрами "565,4";
графу 7 изложить в следующей редакции: "Республиканский бюджет (2006-2007 годы), местные бюджеты (с 2008 года)";
в строке, порядковый номер 18:
в графе 6 цифры "93,9" заменить цифрами "125,2";
графу 7 изложить в следующей редакции: "Республиканский бюджет (2006-2007 годы), местные бюджеты (с 2008 года)";
в графе 6:
в строке, порядковый номер 20, цифры "6,3" заменить цифрами "16,3";
в строке, порядковой номер 21, цифры "1,0" заменить цифрами "1,9";
в строке, порядковый номер 22, цифры "19,3" заменить цифрами "22,0";
в строке, порядковый номер 23, цифры "30,9" заменить цифрами "48,4";
в строке, порядковый номер 24, цифры "17,6" заменить цифрами "15,8";
в строке, порядковый номер 25, цифры "13,3" заменить цифрами "8,6";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 550 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мүгедектерді оңалтудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 17  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 2, 13-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерді оңалтудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
Паспортта және "Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген 4-бөлімде:
"25345,5" деген сандар "27069,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"7043,2" деген сандар "7043,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"10985,9" деген сандар "12709,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"8166" деген сандар "5874,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"4567,8" деген сандар "2275,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"17179,5" деген сандар "21195,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"6418,1" деген сандар "10434" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мүгедектерді оңалтудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген  6-бөлімде :
6-бағанда:
реттік нөмірі 12-жолдағы "31,5" деген сандар "24,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы "103,2" деген сандар "132,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "390,0" деген сандар "407,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы "696,1" деген сандар "843,1" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы "1159,0" деген сандар "1154,7" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
"261,4" деген сандар "565,4" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Республикалық бюджет (2006 - 2007 жылдар), жергілікті бюджеттер (2008 жылдан бастап)";
реттік нөмірі 18-жолда:
6-бағанда "93,9" деген сандар "125,2" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Республикалық бюджет (2006 - 2007 жылдар), жергілікті бюджеттер (2008 жылдан бастап)";
6-бағанда:
реттік нөмірі 20-жолдағы "6,3" деген сандар "16,3" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдағы "1,0" деген сандар "1,9" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдағы "19,3" деген сандар "22,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдағы "30,9" деген сандар "48,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы "17,6" деген сандар "15,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолдағы "13,3" деген сандар "8,6" деген сандармен ауыстырылсын;