О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2008 года № 581г
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующее изменение:
по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в приложении 84 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "на спутниках "KazSat" и "Intelsat" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қазандағы N 581г Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 84-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "KazSat" және "Intelsat" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов