О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 79 и 2 февраля 2008 года N 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 615
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.02.2009 N 185.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 28, 29, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 79 және 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 615 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.02.18. N 185 Қаулысымен);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 28, 29-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов